SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs / hakkuna podsumowanie str18

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17157

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
No to będzie ciężej i wolniej, albo raczej ciężej i dłużej, tak to już lepiej brzmi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
W ostatnim obwodzie poczułam... cynamon ja go czuję przy każdym beknięciu

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Ja to jestem z siebie zadowolona tylko jak zdycham zaraz po, a potem przychodzę do domu i sobie myślę, że mogłam to zrobić lepiej MAM TO SAMO straszne to jest
hakkuna co z tym bananem???bo ja ważę w skórce, pomarańcza też - a różnica czasem nawet 80gram!? wiesz już jak ważyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
bo ja ważę w skórce, pomarańcza też
A dlaczego, skórki też zjadasz?

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
Nie wiem, ale ważę bez i jestem pełna nadziei, że tak właśnie powinno być pomarańcze ważę ze skórką bo mi się wydaje, że to nie aż taka różnica, ale awokado to już bez pestki i skórki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Ja też ważę w skórce a makrelę ze skórą. Kiedyś mialam tabele kaloryczne takie bardzo dokładne i tam było napisane ile procent każdego produktu jest niejadalne. Ale kalorie były podawane dla całości nie wiem dlaczego tak jest. No ale może jestem w błędzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
ja owoce ważę bez skórki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Ja jak Ann, dla mnie bez sensu ważyć skórę którą się wyrzuca

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
No sama nie wiem, jeśli w tabelach kalorycznych są uwzględnione skórki jako niejadalny % to trzeba ważyć w skórkach, chociaż czasem skóra taka gruba, że piękny dorodny banan po obraniu zmienia się w marną chudzinkę tutaj np jest banan bez skórki
http://ilekcal.blogspot.com/2010/11/banan-sredni-bez-skorki-wazy-ok.html
i ma taki sam rozkład jak w dzienniku vitalmax, ale czy ta stronka to wiarygodne źródło to nie wiem. Ciężka rozkmina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Owoce bez skórek Liczymy to co jemy, a nie wyrzucamy.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Koszulki Ladies - niebawem

Następny temat

Chęć bezkompleksowego patrzenia w lustro

WHEY premium