SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs / hakkuna podsumowanie str18

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17158

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
maszyna nie pozwoli ci sie nauczyc podciagac, tylko wolne opuszczania moga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
no tak właśnie myślałam "wolne" w moim wykonaniu są jakieś takie szybkie, cóż będę próbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527
hakkkuuunnna zgadzam się z dziewczynami ,że masz super figurę- a pewnie 12 tydzien nas powali na nogi

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
dzięki zobaczymy, na razie to dużo jem i strasznie marnie mi te treningi wychodzą...

Trening siłowy 3

1. Push press 5x5
5 x 8 kg
5 x 13 kg
5 x 15,5 kg
5 x 18 kg
5 x 20,5 kg
5 x 23 kg
2. Zarzut 5x3
3 x 8 kg
3 x 13 kg
3 x 18 kg
3 x 23 kg
3 x 25,5 kg
3 x 28 kg
+ 30-25-20-15-10-5 - ok. 30 min, zapomniałam popatrzeć na zegarek
Sit upy na skośnej
Wznosy z opadu – 5 kg
Wznosy kolan do łokci w zwisie – bynajmniej nie do łokci
+ 20 min orbitrek, dystans: 2,7

Pierwsze serie push press i zarzutu były samą sztangą, żeby sprawdzić jak to się robi, więc ich nie liczyłam jako serii. Sit upy na skośniej dla mnie nie do zrobienia. W drugiej serii zaczęłam sobie pomagać rękami. Wiem, że to niedopuszczalne, ale inaczej nie umiałam. Może się z tym przenieść na glebę? Wznosy kolan robiłam na drabince, nogi zgięte. Brzuch słaby niestety





Za śniadaniową inspirację dziękuję Lejjli

Jeszcze będę jeść barszcz, a właściwie warzywa z barszczu, który ugotowałam na kości (antrykot). Nie wiem jak to policzyć, wydaje mi się, że to kalorii nie powinno mieć prawie wcale.

Czy ten sok warzywny z jajkiem lepiej pić osobno czy do posiłku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Za śniadaniową inspirację dziękuję Lejjli
Polecam się na przyszłość

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
sok obojetnie, ale tez mozesz potraktowac jako posilek

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-04-18 20:43:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
strasznie marnie mi te treningi wychodzą...


ja bym chciała żeby mi tak marnie coś wychodziło....dobrze jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527
lejla mnie tez kusisz...hcyba w moim menu znajdzie się Sante

zapomniałam ze istnieje takie mięso jak cielecina

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
Trening siłowo-wytrzymałościowy

500m sprintu (nie dałam rady, brzuch zaczął wariować)
25 przysiadów
25 CurtisP (sztanga 18kg, długo to trwało, bo co chwilę musiałam robić przerwy)
--------------------------
4x obwód (ok. 10 min każdy obwód)
25 pompek (w pierwszej serii piramidka – 2 pompki zwykłe, 2 na niskim stepie, 3 na wysokim, 2 na dwóch stepach, reszta damskie; w drugiej 4 na dwóch stepach i reszta damskie; w zasadzie nie miało to sensu z tymi zakwasami )
25 Sumo DL Hi Pull (sztanga 18 kg, po 15 powtórzeniach chwila wytchnienia)
--------------------------
25 CurtisP (sztanga 15,5kg, przerwy co chwilę – 5, 3, 2, 4, 4, 3, 2, 2 powtórzenia)
25 przysiadów (po 15 powtórzeniach przerwa)
300m sprintu (brzuch ok, ale i tak nie dałam rady )
+ 1h orbitrek, dystans: 4,85

Trening mnie wykończył. Zajęło mi to 1h10min + 1h aero, jeszcze rozgrzewka i rozciąganie... nooo posiedziałam dziś na siłce najgorsze i tak było aero, nie dość że nudno to jeszcze w szatni czekał na mnie pyszny posiłek Powinnam zmniejszyć obciążenie, bo słabo to poszło?





Teraz pytanie odnośnie diety, chociaż nie lubię o moich problemach trawiennych pisać Wieczorem wypiłam soczek, rano przed śniadaniem zjadłam kreon 10000 (to jest dawka całodzienna podobno, ale tylko takie było), a po śniadaniu bakterie probiotyczne. No i tak troszkę za bardzo mi to wspomogło trawienie. Chcę chodzić rano na siłkę, tak żeby brzuch mi nie przeszkadzał i nie wiem jak to zorganizować. Po soku zawsze mi bulgocze w brzuchu, normalne?

Aha i trening... były 3 dni treningu siłowego i 1 siłowo - wytrzymałościowy. W środę jadę do rodziców i tam już trochę gorzej z siłką (jest ale daleko) i chciałabym zrobić wtorek i środę siłowe, a w domu 2 dni przerwy, 2 wytrzymałościowe i jeden jakiś na siłce. Czyli pomieszać kolejność tak, że w 2 tygodnie zrobię wszystko jak trzeba, tylko że trochę na opak. Czy to będzie za duże naruszenie zasad konkursu czy też zrobicie mi taki prezent na święta? jak nie to trudno, też sobie poradzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie trzeba tylko po co to godzinne aero pozniej???

Mieszaj kolejnosc nie szkodzi, najwyzej cos ci wypadnie zobacz co dasz rade zrobic ale nie nastawiaj sie na nadrabianie bo to nierealne
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Koszulki Ladies - niebawem

Następny temat

Chęć bezkompleksowego patrzenia w lustro

WHEY premium