SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W MMA spam legendarny, każdy zimny i surowy jak klimat polarny

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 172714

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
chyba każdy miał zajawkę na parkour, ja miałem w gimnazjum i jakoś sama w sobie przeszła, raz taki skok zapomniałem jak się to nazywa, że był stół do ping ponga w parku taki marmurowy i przeskakiwaliśmy przez niego na długość, że taką małpe, że nie dotykając nóg samymi rękami tak to świetnie wyglądało jak Ci lepsi to robili jak 1 raz spróbowałem to mało zębów nie straciłem dobrze, że szybko się rękami zasłoniłem w powietrzu jak wyj**ałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
co do Puara to fajnie, że broni swoich poglądów, ale on rzeczywiście wp******u nie dostał chyba albo żyje w innym świecie albo jakieś drugi mocne bierze, bo jak można chcieć palców w oczy w MMA - nie ogarnę tego nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Wiadomo, ale chciałbyś, żeby jak to ładnie ktoś ujął Velasquez zamiast masakrować BF łokciami przegryzł mu wtedy krtań?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
pewnie by chciał, bo by nie musiał rewanżu oglądać i by z Overeemem walczył i większe zainteresowanie na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
i na koniec jeszcze na niego nasrać i od razu 5 mln PPV sprzedanych przy kolejnej walce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Parkour- dzieciństwo wszystko się zaczęło od tego że obejrzałem 13 dzielnice ( nawet fajny film). David Bell jest niemożliwy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
13 dzielnice może po 30 razy każdą z części oglądałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
pamiętam taki filmik z francuską muzą, ale akcja działa sie na ukrainie , koleś skakał po pustostanach, zaj**isty był, ale za ch**a nie moge go znaleźć na yt

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Kondi, Puar trenuje/trenował w london shootfighters ,nie wiem czy nigdy nie dostał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
xper w shootfighters nie ma sparingów dla amatorów
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dlaczego MMA

Następny temat

Lista ważnych wydarzeń boks/mma na kwiecień

WHEY premium