SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W MMA spam legendarny, każdy zimny i surowy jak klimat polarny

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 172660

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Siema dzieciaki:Dco tam?trenujecie cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, właśnie wróciłem z maty styrany że ja pyerdole bo nie dość że upał to jeszcze zajazd był
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Ja obecni bicka lewego i prawy nadgarstek (piwo i myszka:D) ale po ciężkim treningu,więc jestem usprawiedliwiony. Idę obejrzeć Sheena.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
KondiCapo

Toomek, zrób jak ja, rzuć studia(tylko semestr dokończę zaliczając część przedmiotów).




Na razie nie mam żadnej godnej uwagi alternatywy, więc trzeba ciągnąć to jeszcze. Chociaż np. Bill Gates też zrezygnował w trakcie, rzucił studia i wiadomo jak skończył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Kvrwa w tym london shootfighters nie posparujesz se na zasadach mma jeśli nie jesteś zaawansowanym trenującym. Trening dla początkujących mma - sparingi na chwyty. Boks, muay thai to wiadomo jak. Podobnie bjj. Najpełniejszy jest shootbox jest tam wszystko ale oprócz parteru

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
A co studiujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No i ciekawe czy będę mógł jutro chodzić bo nie odklepywałem dźwigni na stawy skokowe

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
ja? zarządzanie, ogólnie to nie mam problemu z nauką i przyswajaniem materiału, ale nie mam za bardzo motywacji do chodzenia na uczelnię Jeśli skończę ,a taki jest plan jak na razie to będę po specjalizacji logistyka. Ze studiami czy bez mam kilka pomysłów na biznes może kiedyś coś wypali. Jeśli nic nie założę to jeśli dożyję to zrobię magisterkę. Pomysłów mam dużo, lecz dużo mniej motywacji do realizowania tych celów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
czas pokarze co będzie..

Zmieniony przez - Toomek4 w dniu 2013-04-18 22:58:55
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dlaczego MMA

Następny temat

Lista ważnych wydarzeń boks/mma na kwiecień

WHEY premium