SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W MMA spam legendarny, każdy zimny i surowy jak klimat polarny

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 172674

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
słuchajcie nie wiecie jak można skontaktowac się z jakimiś ekologami ? mają jakiś osólno polski związek czy coś w tym rodzaju ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
coś w stylu ochrony środowiska tylko bardziej chodzi mi o takich zapaleńców którym na prade zależy na środowisku a nie o tych do do łapy i dupy biorą :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie pakuj się w to szambo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
To do mnie było bo nie kminie ? nie chodzi o to że chcę zostać ekologiem jeśli mnie tak zrozumiałeś
Jakieś pół roku temu zaj**ałem z dupy do ochrony środowiska zakłąd w którym pracoałem że ma od ch**a odpadów na terenie zakładu min porozbijane jażeniówki kineskopy tony zakopanych śmieci w sumie to przykrytych niewielką warstwą piachu żeby nie było widać
a te k***y jedynie co zrobiły to wystawiły nakaz usunięcia odpadów to teraz chcę uderzyć gdzies wyrzej bo tamci pewnie do łapy wzieli i tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A no to dobry pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znam jednego ekologa, nazywa się Rafał Kosno i jest z Białegostoku


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dremor pochwal się ile razy się podciągasz bez obciążenia

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Puar, nie sprawdzałem od dawien dawna. Ostatni raz to było 25. Oczywiście pełnych - od totalnego wyprostu do dotknięcia klatą drążka za każdym razem. Sądzę że teraz bym się podniósł więcej bo z obciążeniem mam lepsze wyniki niż kiedyś, ale to jednak bardziej wytrzymałościowy wysiłek, więc bardzo prawdopodobne że byłoby tyle samo. Muszę sprawdzić na dniach.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dlaczego MMA

Następny temat

Lista ważnych wydarzeń boks/mma na kwiecień

WHEY premium