SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W MMA spam legendarny, każdy zimny i surowy jak klimat polarny

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 172723

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ech zapomniałem że jak ktoś trenuje, ale jest za kopnięciami w kolano itd to jest yebnięty i nie warto go słuchać co ma do powiedzenia na temat zasad.
Nie jesteś zawodowcem > nie mów że kopnięcia w kolano mają być dozwolone
Jesteś zawodowcem popierającym kopnięcia na kolano > jesteś d****em i nie warto ciebie słuchać

Sprytnie

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
prosze Cie,Puar,akurat z Ciebie bystry chlopak,wiec ogarnij sie nie chodzi o to,ze nie warto go sluchac,jak masz ochote,to prosze bardzo,tylko o to,ze jego glos o niczym nie swiadczy,bo chyba kazdy sobie zdaje sprawe,ze kilka osob jest i za side kickami i moze nawet maczetami w oktagonie. ile? tego nie wiem,podejrzewam,ze maly procent,a nie "WIELU INNYCH" jak lubisz to okreslac.po czym wrzucic KURVA RÓŻALA

jak za 10 lat bedzie w spamie dyskusja o tym,czy picie szczochow przed walka powinno byc zakazane,to nam wrzucisz wywiad z Machida,w ktorym mowi,ze woli je od Coca-Coli i jest za szczochami w mma? i to bedzie koniec dyskusji,ta?

Zmieniony przez - gautan w dniu 2013-05-19 16:16:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sprytna logika gautana hejtera wytatuowanych poyebów i niby ze mną nie warto rozmawiać. ha, z nikim nie warto co uważa że kopy w kolan sa ok bo to na pewno pyeb!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Wiele razy czytałem w jakimś wywiadach że ktoś mówił że im bliżej vale tudo tym lepiej. Tak na szybkiego Royce Gracie i reszta rodziny, Paweł Boruta Ziółkowski, Różal, Gary Goodrige
W sumie mogliby zrobić jakieś ankiety wśród fajterów na ten temat bo przecież rzadko się ich pytają o takie rzeczy

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie Puar,każdy kto woli valetudo to poyeb, a brazole to dopiero są poyebani! patrz takiego Vitora jak ludzi w głowy kopie! to niebezpieczne!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
mogliby,i wtedy mialbys punkt odniesienia,a nie bazowal na wypowiedzi paru zawodnikow,ktore nie sa zwyczajnei zadnym wyznacznikiem w moim przekonaniu a tymczasem spadam,bo pogoda faktycznie mega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Te wypowiedzi paru zawodników świadczą o tym że nie jest tak że KAŻDY trenujący jest przeciw kopaniu w kolana





O kurde, w dyskusji o tym czy walczyć bez rękawic GSP odniósł się do uderzania w stylu Jacka Dempseya. Szacunek! On nie tylko bardzo dużo umie ale i bardzo dużo wie o sztukach walki

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
GSP jest też za ochraniaczami na łokcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za to GSP nie chce rund, chwali mu sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
^^ raz obali i przeleży, a tak go podnoszą chociaż co te 5 minut
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dlaczego MMA

Następny temat

Lista ważnych wydarzeń boks/mma na kwiecień

WHEY premium