SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W MMA spam legendarny, każdy zimny i surowy jak klimat polarny

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173629

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No, ale Berto jest zayebistym bokserem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
bokserem

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mam nadzieję że go wezmą

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
na kanale sport klub jest live gala cage warriors 53 !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
http://www.sherdog.com/news/articles/1/Sherdogs-Top-10-Might-Have-Beens-51555 fajny artykuł. nr zaskakujący - nigdy o gościu nie słyszałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Co do tego Page'a - mam wrażenie, że jego youtubowa popularność może mu zaszkodzić. Rekord 5-0, popularny już jest, niedługo Danuta się zainteresuje. Ale jak będzie odp*****lał coś takiego z poważnym przeciwnikiem, to zaraz się dwójka pojawi z prawej strony rekordu, mimo talentu i warunków fizycznych. Były narkoman typu Matt Brown, czy jakiś inny gościu "bez sprężyny" go rozp******i jak mądrzej zawalczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
sorki ,ale przeciwników Page'a to fighterzy z KSW by naj**ali w 1r ,koleś ma zaj**iste warunki fizyczne ,zobaczymy czy jak dostanie kogoś z powerem(Daley) czy będzie dalej tak kozaczył z tymi rekami

Spko ,że jakiś bokser w okolicy PRIME mógłby zawitać do UFC...Dremor bardzo dobry jest ? nie śledzę boksu ,wiem ,że przej**ał z Ortizem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Ja tam rzadko jadę po Pro fighterach, ale ten Sanders z którym walczył w BL, to jakaś pomyłka - co to do uja miało być?

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ej na gg włączyłem link podobno 19 lata co trenuje MMA zaj**ała KO jakiemuś chajzerowi na antenie DDTVN(chyab synowi tego starego)tylko jak włączyłem filmik to już usunięty k***a.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dlaczego MMA

Następny temat

Lista ważnych wydarzeń boks/mma na kwiecień

WHEY premium