SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W MMA spam legendarny, każdy zimny i surowy jak klimat polarny

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173288

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Bullet zakuwa całymi daniami, chce być najlepszym studentem na roku więc nie ma czasu na forum i inne głupoty. Prawda Bullet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i ja udzielalem sie caly czas, a teraz mi sie nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Cze lewus zgrywus. Masz równie zacny repertuar tekstów na dziś? Poproszę na poziomie tych o zmianie dilera i waleniu w ścianę.

Już byś wrzucił wraz z łoooobrazkiem na bank, ale dopalacze pozamykali i masz problem z organizacja od rana...
Możesz jednak sobie pomóc dopisując klej do menu. W twoim przypadku dobry będzie nawet taki do tapet i przeterminowany :)

A teraz do gnębienia marsz, ćwikło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chrumczaka2
No nic się nie zmienia, taki sam marny poziom, teksty rodem z piaskownicy... Ty weź dawaj, ja się będę przyglądał :) Bo nic nijak nie przystaje do uwag o zmianie dilera - cokolwiek pomyślane i napisane, tak się wznieść nie da rady jak ta perełka z twojej wypowiedzi.
Czy ty masz poważnie takie ograniczenia jak te ujawniające się poprzez tekst o zmianie dostawcy? Możesz uwzględnić pytanie w dalszej części twojego gnębienia :)

A tak swoją drogą, wspomniałem, żeś lama co własnych publicznie rzucanych postanowień nie wypełnia, czyli jakby nie patrzeć dałem coś o tobie, co się da zweryfikować - gdzie są twoje o mnie wzmianki poddające się weryfikacji? Kontynuować masz zamiar swoją wycieczkę bazując na narkotykach, które z racji, że sam o nich pisałem nie mogą być dla mnie czymś wstydliwym w żadnej mierze?
To udanego gnębienia.
Pamiętaj, to wszak deklaracja i teraz już jesteś skazany na gnębienie. No chyba że jak poprzednio zamierzasz olać obietnice prawusa...

Jest to czasem objaw zresztą - mówienie o sobie w 3 osobie.

Tak więc prawusie, udanego gnębienia. Widzę żeś się wczuł i wdrożył, więc oby było ono owocne.
Tu się nieśmiało wychylę z radą, że jak istotnie masz zamiar gnębić skutecznie, może byś tak zaczął nakłuwać jakiegoś murzyna szpilkami czy coś jak to. Nie wiem, daleko im do ludzi? Najlepiej wszak wiesz ile wart murzyn, co nie? Swoją drogą, temat się jakoś ostatnio wyczerpał, bo nie wrzucasz łoooobrazków ukazujących jak nieludzkie murzyny być mogą.
Czy może kryzys przekonań?
Oczywiście po odstawieniu dopalaczy się pojawił, więc się nie martw, wrócisz do formy :)

A co tam, ja ci pokaże jak się dotrzymuje obietnice. Obiecuję tobie zatem, że mimo iż życzę ci powodzenia ( bo bidnym ludziom w sumie życzyć szczęścia - zacna postawa ) w gnębieniu, zgnębić się nie dam.
Na marginesie dodam tylko, że nie wiem jak bym się musiał starać, byś osiągnął zamierzony ból - paznokcie sobie zrywać chyba bym musiał w trakcie doświadczania lotności jaka ta, która bije z twojego tekstu o zmianie dilera?!?












Ogarnijcie sie zarówno jeden (PRAWUS) jak i drugi (CH2), ciężko odpuścić prawda?

poza tym stara mądra prawda:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
@raKhu1 to powinien się makaronem biczować codziennie przed spaniem, za założenie spam tematu bez ankiety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mam weny a jak ma być ch**owa jak ostatnie wszystkie to lepiej żeby nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale żem przykaczkował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Rakhu, dostajesz pochwałę za zamknięcie tamtego chvjowego tematu. Brawo Obstawiam, że bardzo lubisz ten kawałek, więc w nagrodę słuchaj do woli



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Dremor I ćpunek przedtreningówek, jak tam?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dlaczego MMA

Następny temat

Lista ważnych wydarzeń boks/mma na kwiecień

WHEY premium