SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W MMA spam legendarny, każdy zimny i surowy jak klimat polarny

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173303

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Steven0
Puar
Steven0
jemu chodziło o 15 minut/25 minut bezustannej walki hahaha - on jaja sobie robi - zasady pod niego - raz obali i 15 minut przeleży i nie musi kończyć - rundy to bardzo dobra sprawa - zmiana taktyki - jeśli chcesz przenieść walkę do parteru a w I rundzie miałeś go to w 2 też to musisz zrobić - ogólnie jest ciekawiej a gdyby rund nie było to w sumie ch**, ale gdyby walki trwały do momentu aż się skończą to:
1) nie byłby to sport
2) kariery zawodników były by krótsze przez wyniszczające walki niekiedy 8-10 rundowe
3) co z taktyką !? czy nastawiać się na zamęczenie przeciwnika!? co daje nudniejszą walkę czy na slugfest co daje remizę a nie mixed martial arts!?

CZAS musi być i nawet nie ma żadnej dyskusji! Natomiast jeśli chodzi o rundy to sprawa indywidualna - dla mnie dobrze tak jak jest jeśli chodzi o rundy.

GSP chce iść do LW - zdziwiłem się! ale w sumie ustąpi miejsce swojemu koledze Roremu - sam w WW pewnie tylko jak Hendricksa pokona to tyle, potem w LW Benson i może iść na emeryturę - GSP powiedział, że łatwo do WW zbija a na MW (Spidera) jest za mały a Bensona to GSP zniszczy imo.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-04-24 19:26:12


Ahahaha, yebnij się w łeb. To byłby sport, , taktyka też by była. Ba, byłaby nawet lepsza bo np parterowiec nie musiałby się martwić o to że go do stójki podniosą zaraz tylko by spokojnie robił co ma robić.

Odnośnie walki GSP w wadze lekkiej - mam nadzieję że tam nie przejdzie ze względu na walkę z Silvą, może jednak do niej dojdzie


sam się j**nij "walki nie byłyby wcale tak wyniszczające, bo kiedyś nie były (a nawet gdyby to ch** mnie to obchodzi)" <- tym tekstem skończyłeś dyskusję - ch** Cię to obchodzi, ale fanów MMA obchodzi żeby fighterzy i to jest sport jak każdy inny i musi być transmitowany, musi się sprzedawać i wszystko ma grać - mieszkasz w Anglii - tam dużo czarnych ciekawe czy zmienisz charakter jak Cię kiedyś złapią i nap******ą w stylu palce w oczy, kopnięcia w jaja i "ch** ich to będzie obchodzić"


Nie pjerdol. Rundy i czas to tylko i wyłącznie naleciałości mało mające wspólnego z ideą MMA, a czego - to GSP dobrze wyjaśnił.

A załóżmy że czarni mnie napadną i nayebią pięściami - i co wtedy, z twoim podejściem - zabronić ciosów z pięści w MMA, k***a?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
I weź tu o czymś napisz, zaraz się kłócić zaczynają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, że wielu z was interesuje sie tworczoscia Sapkowskiego. Jest takie jedno krótkie opowiadanie "w leju po bombie" przytocze kilka fragmentów:
"Nasz piękny park nosił niegdyś, jak opowiadał mi nieboszczyk dziadek, imię marszałka Piłsudskiego. Później, w czasie wojny, zmieniono tę nazwę na Park Horsta Wessela. Po wojnie patronami parku zostali bohaterowie Stalingradu i byli nimi bardzo długo – do czasu, gdy marszałek Piłsudski ponownie wrócił do łask, a jego popersie do parku. Później, gdzieś około 1993, nastała Era Szybkich Zmian. Marszałek Piłsudski zaczął się źle kojarzyć – nosił wąsy i robił przewroty, głównie w maju, a nie były to czasy, gdy można było tolerować w parkach popiersia facetów z wąsami, lubiących podnosić zbrojną rękę na legalną władzę, niezależnie od efektu i pory roku. Park przemianowano tedy na Park Orła Białego, ale wówczas inne narodowości, których na Suwałkach było już bez liku zaprotestowały gorąco. I czynnie. Wówczas nazwano park Ogrodem Ducha Świętego, ale po trzydniowym strajku banków postanowiono nazwę zmienić. Zaproponowano: Park Grunwaldzki, ale zaprotestowali Niemcy. Zaproponowano: Park Adama Mickiewicza, ale zaprotestowali Litwini ze względu na pisownię i inskrypcję „polski poeta” na projekcie pomnika. Zaproponowano: Park Przyjaźni, ale zaprotestowali wszyscy. W rezultacie ochrzczono park imieniem króla Jana III Sobieskiego i tak już zostało, prawdopodobnie dlatego, że odsetek Turków w Suwałkach jest znikomy, a ich lobby nie ma żadnej siły przebicia. Właściciel restauracji „Istanbul Kebab” Mustafa Baskar Yusuf Oglu mógł zaś sobie strajkować do usranej śmierci."

"Dziewczyna była zaiste niedzisiejsza. Ewangelicko-neofickie wpływy inżyniera Budischewsky'ego zupełnie zabiły w niej instynkt samozachowawczy.
- Nie, Ania. Nic nie mów księdzu.
- Nawet na spowiedzi?
- Nawet. Analiza, co ty spałaś na religii, czy jak? Spowiadać się trzeba z grzechów. Jeśli coś ukradniesz, albo będziesz wymawiać imię nadaremno. Jeśli nie będziesz czcić ojca swego. Ale nie jest napisane, że trzeba się spowiadać, jeśli ktoś ściągnie ci przemocą majtki.
- Eeee.. - powiedziała niepewnie Analiza. - A grzech nieczystości?
Co ty się na tym znasz? Ksiądz mówi, że ty i twój ojciec jesteście ateusze głusi i ślepi, czy jakoś tak... Że ty nie jesteś... Jak to się mówi? Aha, że nie jesteś na podobieństwo. Nie muszę się wyspowiadać... A ojciec mnie zabije...
Analiza opuściła głowę i zaczęła szlochać. Cóż, nie było wyjścia. Pokonałem w sobie słuszny gniew na księdza Kociubę. Mężczyzna, który siedzi razem z kobietą w leju po bombie, musi się nią opiekować. Uspakajać ją. Dać poczucie bezpieczeństwa. Prawda? Mam rację czy nie?
-Analiza - powiedziałem szorstko. - Ksiądz Kociuba pieprzy farmazony. Zaraz ci to udowodnię, że znam się na katechizmie i Piśmie. Albowiem napisane jest w... liście Ambrożego do Efezjan...
Analiza przestała płakać i patrzyła na mnie z otwartymi ustami. Nie było wyjścia. Jechałem dalej Ambrożego.
-Napisane jest - trułem, robiąc mądrą minę - że przyszli kaduceusze...
-Chyba saduceusze?
-Nie przeszkadzaj. Przyszli jak mówię, saduceusze i ci.. no.. celnicy do Ambrożego i rzekli: "Zaprawdę, święty mężu, czy popełniła grzech Żydówka, której rzymscy legioniści ściągnęli przemocą majtki?" A Ambroży narysował na piasku kółko i krzyżyk...
- Co?
- Nie przerywaj. I rzekł: "Cóż oto widzicie?" "Zaprawdę, oto widzimy kółko i krzyżyk" - odrzekli celnicy. "Tak tedy zaprawdę powiadam wam - rzekł Ambroży - oto dowód, że nie popełniła grzechu owa niewiasta, i lepiej idźcie sobie do domów waszych, celnicy, bo nie jesteście wszak bez winy i nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Idźcie sobie, albowiem zaprawdę powiadam wam: zaraz wezmę kamień i rzucę w was tym kamieniem. "I odeszli celnicy z wielkim wstydem, albowiem zbłądzili, oczerniając ową niewiastę. Zrozumiałaś Anka?

Zaj**iste alernatywne opowiadanie polecam.Tutaj lista wszystkich e-bookow Sapka http://chomikuj.pl/sqakwis/EBook-BigPack Lista plik*c3*b3w,93036686.doc 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
nie @Puar. Po prostu chodzi mi o te Twoje fantazje na temat idealnego MMA. Jesteś tu jedyną osobą za full contact, już w nie pierwszym poście podkreślasz dosadnie, że g**** Cię obchodzi zdrowie zawodników i wgl.

Co do rund to ofc GSP powiedział, że chciałby bez rund, ale ofc Z CZASEM. Przecież to dla niego korzyść raz obali i takiemu Diazowi nie dałby wstać a jest świetnym atletą.
Tj powiedziałem z rundami nie zaprzeczam całkowicie jakby ich nie było - imho lepiej jak są, ale to jeszcze sprawa do dyskusji natomiast czas!?
albo by popadali z wycieńczenia i potem mogli by mieć poważne problemy zdrowotne np Lauzon vs. Miller walcząc przez kolejne 3 rundy albo by się tego obawiali i piękno MMA by poszło się j**ać, bo każdy by za wszelką cenę w I rundach chciał kończyć walki co by zabiło GPy, często widywalibyśmy zamiast świetnych kombinacji bezustanne wymiany i nic dobrego wycofanie czasu w MMA nie przyniesie - z Fuel/Fox/FX by się pożegnali, bo skąd mogą wiedzieć czy walka potrwa 10 sek czy 45 minut.

z resztą GSP tak p******i tylko pewnie chciałby bez rund z Hendricksem, bo od 1 pewnie do 3/4 rundy jak Big Rigg będzie miał powera to może go usadzić - ja stawiam na koniec dominacji GSP - Hendricks do tej walki ( o ile w końcu ją dostanie) będzie trenował jak robot - on zawsze w ch** ciężkie treningi ma.. postawi opór zapaśniczy i trafi tą swoją bomba i znokautuje GSP w połowie 1 rundy.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-04-25 10:07:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980


Puar masz chociaż wg Ciebie pewnie nawet tu za wcześnie walki przerywają nawet Weidmana z Munozem ja bym go chyba do sądu tego Rossenthala pozwał przecież on egzekucje zrobił na co on k***a czekał omg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ostatni sędzia z tego filmiku to chyba nie wie jak się sygnalizuje poddanie ale przypominam sobie gorze przerwania niż na tym filmiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
akurat połowa walk nie powinna się znajdować w tym filmiku, poza tym zawsze narożnik może rzucić ręcznik, tak? Więc nie rozumiem trochę tego filmiku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Jedno z najgorszych w dziejach późne zatrzymanie walki:





nie wiem, czy bardziej niepokojące jest to, że Taira dusi nieprzytomne zwłoki przez 20 sekund, czy to że, sędzia pyta się ich czy "give up".

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Ostatnio np. poraz pierwszy w historii Diazów (chyba) jeden z nich był w poważnych tarapatach i co? Od razu narożnik rzucił ręcznik. Sędziowie mają przej**ane, bo jak przerwą za szybko to się ich miesza z błotem, a jak za późno to, że są poj**ani...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Steven0


Puar masz chociaż wg Ciebie pewnie nawet tu za wcześnie walki przerywają nawet Weidmana z Munozem ja bym go chyba do sądu tego Rossenthala pozwał przecież on egzekucje zrobił na co on k***a czekał omg


Wszystkie przykłady z tego filmiku są tak przej_ebane, że aż głowa mała. Sam nie chciał bym takiego czegoś przeżyć na własnej skórze. Większość sędziów z tego filmiku powinno stracić pracę.
Przecież najważniejsze jest zdrowie zawodników, jak w ogóle można dopuszczać do takich sytuacji?
Nie wiem czy ktokolwiek chciałby się znaleźć w takiej sytuacji...

Ten filmik od TezAndrzeja tak samo miazga, gdybym był w narożniku tego gościa duszonego to chyba bym zayebał temu sędziemu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dlaczego MMA

Następny temat

Lista ważnych wydarzeń boks/mma na kwiecień

WHEY premium