SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W MMA spam legendarny, każdy zimny i surowy jak klimat polarny

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 172677

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
j**ać papieroski z kolegami ... chyba już lepiej piwo wypić ! Od nowego roku nie piję NIC , 100 % abstynent ... więc ostatnio na święta w towarzystwie zastąpiłem to papieroskami .. dziś na sparingach zrobiłem 2 rundy ( po 3 minuty - 100% obciążenie ) a do 3 nie wyszedłem bo byłem gorzej niż Pudzian z Silvią ... Smutno :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Papierochy to g****, nie pal tego. To jest beznadziejne - drogie, smród i niezdrowe. Lepiej piwko raz na parę dni niż papieros, zdecydowanie.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
oj tam oj tam

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Jak można browara papierosami zastąpić :( Zgadzam się z Kondi w 100% , od czasu do czasu wypić nie zaszkodzi jak się nie jest zawodowcem , 100% abstynencja to też ciężka sprawa , każdy weekend z kumplami sprowadza się do jednego .

Słyszeliście jak wand zrobił wszystkich w chvja na prima aprillis ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Że chciał wejść za Gustaffsona, tak?

A ja Wam powiem, że postanowiłem zmienić swoje życie. Na obecne studia mam już właściwie wyebane, bo zdecydowałem że będę kandydować do Szkoły Aspirantów Straży Pożarnej, konkretnie w Poznaniu. Mam 3 miesiące do egzaminów, zacząłem trenować, jak nie dam rady to spróbuję za rok, jak nie to za dwa lata, mam czas do 2016 żeby startować o ile ktoś nie zmieni ustawy, w co wątpię.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
a co studiujesz obecnie?

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Mechatronika

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Mnie też jakiś kryzys złapał i się dziś cały dzień zastanawiam nad przyszłością i czy warto ciągnąć studia czy spróbować z czymś innym, gdzieś indziej, czy wyjechać, itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Jak sie tak zastanawiasz od dłuższego czasu to pewnie warto.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Oj tam wyjazd sryjazd. W naszym pięknym kraju też można się kabony dorobić - jest tu pełno ludzi bogatych, znam ich trochę i szczerze powiedziawszy - z połowa to kompletni idioci. Takie skąpe małe gnoje. Niektórzy są tak zj**ani, że schylają się z chciwości po 5 zł, a 50 właśnie im wylatuje z kieszeni Jadą na lewo latami, bezczelnie i nikt im nic nie robi. Więc pytanie nasuwa się samo - skoro taka miernota może, czemu nie mam móc i ja Z resztą to tylko kasa. Ja sobie mogę wyjechać i zarabiać z 50% więcej co mam na etacie i to w euro, ale coś czuję, że nie byłoby mi wesoło u helmutów.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dlaczego MMA

Następny temat

Lista ważnych wydarzeń boks/mma na kwiecień

WHEY premium