SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W MMA spam legendarny, każdy zimny i surowy jak klimat polarny

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 172681

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja nie byłem pewien (nie to co reszta) w ich 1 pojedynku widziałem szanse Bigfoota aczkolwiek myslałem, że Reem wygra a teraz to już sam nie wiem na kogo bym stawiał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
pewnie dalej na Reema, ale jakby miał dobrą taktykę, bo ta była fatalna.. stracił mnóstwo sił na kolana w klinczu w korpus, które okazały się nieskuteczne i bezproduktywne a zwłaszcza na ciosy w korpus z pełną siłą w parterze.. jakby teraz próbował ustrzelić Bigfoota/sprowadzić i gnp (ale w łeb) i bardziej atakował to miałby duże szanse..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
nie po porażce Reema stwierdziłem ,że nie postaiwe na nikogo nigdy kto ma 10+ porażek w rekordzie

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-05-18 17:04:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
pytanie to czy da rade się skoksić w UFC na MAXA jak poza tą organizacją zwykł się bić.

heh gilotyny mu nie zalozy, za duzy, silny.... na glebie nie podda za wolny i się boi ze bf go przewróci na glebie :D zostały mu ciosy, ale ... powinien ważyć jak w K1 te 110, to ruszałby się jakoś, ciosy byłyby dynamiczniejsze. Po co mu te 120? i tyle miesni ... nawet jak sie nastawia na konczenie walk w 1/2r to moglby to lepiej rozlozyc

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
lepiej stawiać na takich niż na tych z rekordem 10-0 mających ogórów na rozkładzie albo średniaków, który nagle będzie walczył ze ścisła czołówką.. niektórzy naprawdę myślą, że Bigfoot to jakiś średniak, bo go 2 najlepszych ciężkich zniszczyło w dodatku nie pasowali mu stylowo w ch**..

Arlovski przez dec, Fedor przez wp****** w 2 rundzie i zdominowanie w parterze, Browne przez KO (fakt skręcona kostka) ale Reem przez KO.. i wyrównana walka z Werdumem. Bigfoot to czołówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
też jestem zdania, że po co mu 120kg sęk w tym, że on zbija do 120 co było dla mnie szokiem i ze 125kg waży a teraz pewnie ze 130! Reem w K-1 nie ważył 110 tylko 115-118 z tego co pamiętam jakoś i był mniejszy niż teraz co było dla niego bardziej korzystne, bo wciąż był k****sko silny, ale lepsza wydolność i dynamika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
w K1 jak dostanie strzała to ma czas na odpoczynek po KD taka prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Bigfoot ma jeden z niewielu w ogóle, nie mówiąc już o tych coś znaczących, czarnych pasów BJJ w HW, umie uderzać, rzucać, zapasy OK, wielki jest jak sklep z traktorami.

To że jest czołówką nawet nie podlega dyskusji IMO.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dokładnie - Bigfoot to bardzo kompletny fighter.. nawet ta kombinacja w stójce co skończyła Reema fakt - wykończonego, ale fakt skończyła i świetne te podbródkowe.. np Werdum niebezpieczny na glebie, ale ma gorsze zapasy niż Bigfoot, nie jest tak silny jak Bigfoot i takiego gnp nie ma.. Cios silniejszy też ma Bigfoot - w stójce to pewnie technicznie jednak Werdum, ale jakiejś dużej różnicy nie ma..
Bigfoot jedynie dobrej ofensywnej gardy z pleców nie ma, ale ciężko o taką jak się jest takim bykiem za to ma dobre sweepy i o to mu chodzi - on jest zabójczy z góry a nie z pleców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
Alistair Overeem (256) vs. Fabricio Werdum (246)
Josh Barnett (256) vs. Brett Rogers (258)
Daniel Cormier (239.5) vs. Jeff Monson (234)

heh fajna to gala była

Overem napewno zbija?;p Może z Lesnarem, BF jak miał dłuższe przerwy to się zapuścił

Cóż, jakby chciał to by zrzucil, widać jak mu zależy na formie ;]

Werdum, Cormier ścisła czołówka a obijają jakichś ogórasów. Wiadomo o nastepnej walce DC?

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dlaczego MMA

Następny temat

Lista ważnych wydarzeń boks/mma na kwiecień

WHEY premium