SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W MMA spam legendarny, każdy zimny i surowy jak klimat polarny

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 172691

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
kurde ja chce zobaczyć w dobrej jakości Fujita vs Kerr ale ciężko znaleźć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
A ja właśnie oglądam sobie Jones vs Rampage na yt

Jakby Ramp w takiej formie jak na JJ wyszedł na Badera to by go rozniósł

Ciekaw jestem ile jeszcze trzeba czekać aż w końcu ogłoszą walkę Machida vs Gus, no kurde bez jaj

A jak Glover rozniesie Te Hune to musi dostać w końcu albo wygranego z Rashad/Hendo albo Shogun/Lil Nog o TSa

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-05-12 16:41:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Powiem wam ze glover imo jest przeceniany, straznie wolny jest jak na LHW, kuźwa rshad, thiago silva, shogun , machida go łykają imo

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Thiago silva wp****** niedługo dostanie od Fejao :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
bulletskat
No to jest się czym chwalić Rocky, że rzygałeś


oj widzisz, nie powiedzialem którą stroną mi sie zwróciło

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Jedna z lepszych walk jak dla mnie najbliższych gal, thiago vs feijao, sam nie wiem kto wygra, ale sercem za wariatem thiago :)

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja juz bym ci dal picie na miejscu twojej matki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
Na szczescie nie jestes na miejscu Mamusi :)

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
"jednak steven ma racje Carwin spokojnie przeszedłby do dosiadu z tą gilotynką i go dokończył mina Juniora też duż o mówi"

no jeden xper przyznał mi rację - przecież to jest tak oczywiste, że by go Carwin za pare sekund poddał - tj pisałem było by przejście do dosiadu a jakby to nie pomogło to wciągnięcie JDSa w garde i KLEPIE KLEPIE KLEPIE - Wy naprawdę nie orientujecie się kiedy gilotyna jest zapięta ciasno/kiedy duszenie/dźwignia!? ja zawsze wiem a to było świetnie i wyraźnie widać, ale psychofani są ślepi.

"Rampage też późno zaczął, no i JDS też późno. Dobrze mówicie, jak ktoś jest urodzonym fajterem i talentem, to choy nie różnica czy zacznie w wieku 15 czy nawet 25 lat"

Ci co piszą, że 90% ciążka praca a 10% talent to g**** wiedzą. W szczególności gdzie teraz większość (np z UFC) ma dostęp do najlepszych gymów, trenerów, sparingpartnerów i jakoś wszyscy równo zap*****lają..
Taki Struve MMA katuje od 13 roku życia - ciągle walczy- ma 212/213 cm wzrostu 215cm zasięgu i jest beztalenciem stójkowym.. wiele tak można wymieniać - niektórzy potrenują kilka lat i są mistrzami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jac88
Lex' napisales,ze lesnar osiagnal to co osiagnal w wiekszosc przez warunki, ze mnijszy by nie dal rady, ze mial tylko warunki(ok zgoda, wspomniles o zapasach, alo dobitnie podkresliles kilki razy, ze wygrywal dzike warunkom wiec mi tu nie p****** ze nie ummiem czytac ze zrozumieniem. Z mojoj strony eot, wbijam w ten spam i nie dziwie sie ze dzial pada jak ludzie Twojego pokroju sie tu zjawiaja i pjerdola takie farmazowy.
Eot

nie napisałem,że to co osiągnął osiągnął głównie przez warunki.
zapytałem,czy bez nich osiągnałby to samo.
a ty sie rozjuszasz i dopowiadasz sobie resztę.

ps. eot jest wtedy kiedy twój rozmówca nie odpowiada
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dlaczego MMA

Następny temat

Lista ważnych wydarzeń boks/mma na kwiecień

WHEY premium