SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W MMA spam legendarny, każdy zimny i surowy jak klimat polarny

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173747

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
i rozciągnięty jest bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Nie ma co opowiadać bo z całej akcji wiem tylko że na imprezie byliśmy i miałem spine z jakimiś dwoma siurkami po max 17-18lat. Wg tego co mi kumple mówili to gadałem z jednym a potem jak mnie widzieli to leżałem na chodniku. na bani mam 24 szwy i zostało mi 2/3 ucha, więc podobno dostałem jakimś kawałkiem płotu od tyłu w głowę ale sam pamiętam mniej więcej tylko to co było jakąś godzinę wcześniej. Chvjnia straszna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Pamiętam jak BF rozwalił Fedora to go znienawidziłem ale potem jak dostał od Cormiera i Caina to go w sumie polubiłem, sympatyczny gość całkiem. No i ktoś kto ma na rozkładzie Fedora, Browne i Overeema to i tak już przejdzie do historii.

Steven0 ty ogladales na zywo walke Fedor/Werdum? W sensie czy juz wtedy siedziales w MMA

http://www.bloodyelbow.com/2013/5/3/4296630/tweets-of-the-day-cody-mckenzie-calls-out-josh-thomson-mma-ufc-news

dobry żart
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
łooo krva... to nieciekawie, 24 szwy to w chvj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
siedziałem - tzn tak właśnie poważniej zaczynałem pamiętam to jak dziś chyba musiałem gdzieś jechać i nie mogłem live oglądnąć i rano wbijam na youtube - bo walki w strikeforce były na youtube z myślą - Fedor go na pewno rozj**ał - a tu ZONK ja tak zaczynałem mniej więcej od walki z Fedora z Rogersem się interesować (nie, nie przez Pudziana) tak od hlów z Fedorem i innymi z Pride fakt trochę późno Ty pewnie jeszcze Pride live oglądałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Eee gdzie ja i Pride live

Ja zaczynałem w 2008 roku na wiosnę/lato trenować boks i do tego HLe boksu ale na SZCZĘŚĆI się szybko przerzuciłem na MMA no i właśnie Fedor/Cro Cop/Wanderlei - święta trójca i ich HLe, a 1 gala na żywo to UFC 92 oglądałem.

BTW UFC 92 do dziś wspominam jako jedną z najlepszych gal!

A porache Fedora na żywo widziałem, myślę sobie co to za Werdum jakiś cieć pewnie Fedor go w sekunde zniszczy, a tu Było takie poruszenie w necie, że masakra pamiętam to jak dziś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no chyba sherdog padł wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
wtedy się g**** znałem zobaczyłem Fedora nawet dobrze nie wiedziałem kto to Werdum tzn wiedziałem, że dobry na glebie itp. ale podjarany Fedorem jak lex_levis Overeemem byłem przekonany, że wygra - im więcej walk się oglądnie tym większa wiedza np. taki Rogan fakt on trenował/uje, ale on pewnie dziesiątki tysięcy walk oglądał + boks i pewnie innych SW nie tylko MMA - on po prostu tak świetnie przewiduje i się zna głównie w parterze, że jestem pod wrażeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No tyle walk co ja widziałem też od tego 2008 to masakra Pomijając, że leje prawie zawsze na prelimsy i tylko MC...

Ja z samych walk nauczyłem się kilku fajnych sztuczek zapaśniczych, z oglądania też są korzyści do praktyki

Dobra ide spac chyba %_)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
same oglądanie do praktyki dużo daje a) podpatrzy się wiele b) wie się jak zachować się w danej sytuacji ofc to się nie porównuje do treningów sparingów, ale jednak zawsze coś..

ja oglądnąłem i nadrobiłem większość walk, masakrycznie dużo ich oglądnąłem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dlaczego MMA

Następny temat

Lista ważnych wydarzeń boks/mma na kwiecień

WHEY premium