SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYZWANIE WW 86

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 139076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29859
iti706
Tsu84
Ale że Iti mi cwaniactwo zarzuci to bym się nie spodziewała.. środowisko sportowców nie przestaje mnie zadziwiać


Szanowna Tsu czytaj ze zrozumieniem i nie obrażaj mnie w tym momęcie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Dobra bez jaj nikt na nikogo się nie obraził jedziemy dalej .
Mnie zastanawia jak ten temat bardziej wyeksponować bo nie ukrywam że uważam że warto by tą formułę sprawdzić na żywo .
Nie wiem jak autor by się na to zapatrywał ale wydaje mi sie że w dziale Sporty Siłowe - Aktualności znalazło by się więcej chętnych .
Sam po sobie wiem że będąc w SFD gdzieś po 5 latach zajrzałem do innych działów . A tam ludzie wpadają w poszukiwaniu zawodów / rywalizacji tak mi się przynajmniej wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
iti706
To nagranie nie pokazuje już kombinowania o czym mowa tylko to już Cwaniactwo .


O czyim nagraniu mowa? Więc kto kombinuję/cwaniakuje wg. autora wrzucając takie nagranie?
iti706

Szanowna Tsu czytaj ze zrozumieniem i nie obrażaj mnie w tym momęcie...

Kto kogo obraża? No ale blondynka.. to co ja tam rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29859
Tsu84

iti706
To nagranie nie pokazuje już kombinowania o czym mowa tylko to już Cwaniactwo .


O czyim nagraniu mowa? Więc kto kombinuję/cwaniakuje wg. autora wrzucając takie nagranie?
iti706

Szanowna Tsu czytaj ze zrozumieniem i nie obrażaj mnie w tym momęcie...

Kto kogo obraża? No ale blondynka.. to co ja tam rozumiem



Na opak ok. Bez komentarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel

Nie wiem jak autor by się na to zapatrywał ale wydaje mi sie że w dziale Sporty Siłowe - Aktualności znalazło by się więcej chętnych .
Sam po sobie wiem że będąc w SFD gdzieś po 5 latach zajrzałem do innych działów . A tam ludzie wpadają w poszukiwaniu zawodów / rywalizacji tak mi się przynajmniej wydaje

Ok mi jest obojętne
Janek przeniesiesz temat do działu "Aktualności Sporty siłowe *
Tylko prosiłbym jeszcze jakiegoś moderatora o edytowanie mojego pierwszego postu w temacie i poprawienie słowa "leczeniu" oczywiście ma być leżeniu


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2020-01-15 20:21:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
adas7911
Tak myślę że Tsu musi mieć osobna klasyfikacje jako kobieta

Ale co ma rywalizować sama ze sobą ? :)
Cieszę się że rywalizuje razem z nami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
A przepraszam, jeszcze jest Ilo.. ale nie ma potrzeby osobnej kategorii póki co, to w końcu zabawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Mi się też podoba że jest z nami
Ale sama już nie jest
Adas miał raczej na myśli że w tej formule kobiety będą miały dużo niższy współczynnik ( co innego w pierwszej wersji Wyzwania ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 503 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10260
A jaka była pierwsza wersja wyzwania pompki na komende
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
adas7911
A jaka była pierwsza wersja wyzwania pompki na komende

https://www.sfd.pl/Pompki_komandosa_sprawdź_się-t1197002.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłaczka - Justyna Kozdryk

Następny temat

Komunikaty dotyczące ME Weteranów i UPE w TSK 2020

WHEY premium