SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYZWANIE WW 86

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 138397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
No dobra tylko co z tym fantem całość do poprawy czy jakas ilość zaliczona ?
W rankingu wpisuję wynik a nie uwagi

Tomek ja nie patrzę na kąt w łokciach tylko czy klatka dochodzi do wysokości punktu podparcia dłoni i czy następuje możliwy dla danej osoby pełny wyprost oraz czy ruch posiada wyraźne zakończenie no i wiadomo równa praca bioder i ramion .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 274 Wiek 54 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4075
Ok. Jutro policzę na kompie :) Hehe a jak kobieta będzie mieć duże piersi to też mają dochodzić do punktu podparcia? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 129 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 307
Nawiązując do poprawnego wykonania wyzwania to do podstawowych punktów należy równa praca ramion i bioder, stopy złączone, zaakcentowany wyprost, głębokość ćwiczenia oraz w miarę nienaganna pozycja podczas odpoczynku w górze. Wynik Tsu imponujący ale uważam że odpowiedzią na waszą dyskusję będzie powtórka wyzwania z wyeliminowaniem chociażby rozstawu stóp i wyrównaniu pracy ciała jak to robi chociażby catalaja. Wierzę że Tsu sobie poradzi bo ma moc Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 29038
Trudno, trzeba będzie zrobić pompki jeszcze raz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem tak.
Przeczytałem co się tu dzieje.

Moje zdanie to takie.

Co do tych mistrzostw to nie chciałbym aby ktoś tak nie udolnie sędziował. Chyba że można było biodra w czasie górnej pozycji dźwigać i odpoczywać.
Nie wiem czy można było czy nie. Ale tak cześć osób tam jest do góry wygięta.

A jeśli chodzi tu o nasza ZABAWĘ wyzwanie to sami oceniamy i przyjęliśmy aby nie wyginać się do góry aby odpocząć wiem bo sam się też troszkę wycinałem i zwróciliście mi uwagę bo widać to było.

Ale tak pompki maja być głębokie cały ruch i w miarę możliwości nie wyginać się do góry.
Wiec Trond tu ma racje bo może to nie mistrzostwa ale sami się uczymy prawidłowo i tak aby każdy miał równe szanse.

Myślę że trzymajmy się swoich zasad i będzie ok.

Nie krytykujmy się aż tak bo wystarczy że sami się nagramy i obejrzymy i zadamy sobie pytanie.
Zaliczam to czy nie. Tak jak by to była obca osoba a my sędziami.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
Panowie Tsu to nie jest jakas obrazalska panienka poprawi ta próbę spoko.
A co do zawodów to najlepiej sie je ocenia jak się bierze w nich udział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 274 Wiek 54 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4075
Dlatego też nie lubię oglądać konkurencji, w których sędziowie mają za dużo do powiedzenia. A co dopiero brać w nich udział ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 29038
Jak to się mówi "kupił nie kupił, potargować można", a poprawię z pewnością, bo mi wjechali na ambicję
A co do zawodów, to różnica podstawowa polega na tym, że to nie 3 min. a ponad 30 pompowania..




Zmieniony przez - Tsu84 w dniu 2020-05-31 17:18:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 274 Wiek 54 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4075
Tsu dlatego też dla takich grubasów ponad 90kg jak ja czy Maniek pompki ponad 3 min są z góry skazane na niepowodzenie chyba, że zacznie się oszukiwać ale raczej nie o to chodzi. Ciekawym rozwiązaniem mógłby być konkurs pompowania przez 3 lub 5 min i każdy z zawodników byłby nagrany. Potem komisja sędziowska np. w składzie 3 osobowym podejmowałaby werdykt po obejrzeniu każdego nagrania. Konieczny też by był podział na wagi np. do 70kg,70-90 i +90kg.Trwałoby może trochę dłużej ale sprawiedliwiej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
Tomek a pompki z tonażem pasują ?
Przecież tu z koleji grubasy są nie do przejścia.
Najlepsza jest rywalizacja Open do której trzeba się odpowiednio przygotować . Chcesz powalczyć o lepsze miejsce a przeszkodą są kilogramy to trzeba się ich pozbyć właśnie zrzucam ( 84,9kg) i odwrotnie CC jest pomocny to .....
Wygrał nie wygrał ale powalczył jak dla mnie to o to chodzi .
Myślę że niedługo siłownie ruszą i my z WW86 ruszymy a tu nie ma problemów.
Oczywiście ja pompuję dalej codziennie bo mi się to podoba i chcę poprawić technikę .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koniec z siłownią

Wiecej