SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYZWANIE WW 86

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 139028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 110 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4550
Tadek Ruchu jest po wakacjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 110 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4550
Miało być Rychu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 110 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4550
A tak na poważnie to zrobię próbę pod koniec miesiąca na razie to zrobiłem 47,5 kg przy 50 zdechłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
No to ruchy Rychu
A co do wyników to sam jestem zaskoczony że chłopaki zaliczają próby z takimi ciężarami musieli się do tej pory obijać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmmm powiem Wam że faktycznie wyciskanie wielokrotne jak na mistrzostwach Polski np. to co innego jak ten challenge.
Tam trzeba wyraźny akcent ale można sztangę od klatki odbić.
Chociaż tak jak ja te 100kg to za mocno nie można bo uszkodzić się można heh.
A to te wyciskanie 86 w rytm to naprawdę ciężkie.
Jedni mają przeprosty w łokciach znów inny nie ale mogą odbić mocno z klaty.
A tu.
Nic
Ciekawy pomysł dlatego że każdy wręcz musi w jeden rytm wyciskać bo inaczej się tępo rozjedzie i trzeba przerwać.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
To jest w ogóle coś innego
.Ja 50kg z odbiciem robie prawie 2 x 86 ,Rysiek też ( ciężki ,silny, wytrzymały ) a tu zdycham na 86 inni co prawda też zdychają ale ich wyniki na 50 z odbiciem są bardziej zbliżone do tego z pauzami.Mają mocniejszą klate - pewnie tak tylko że ja od klaty odrywam sztangę hamulec się włącza w końcówce ruchu czyli triceps mi pada.Faktem jest że ja bardzo wąsko chwytam ale zaskoczyła mnie słabość moich tricepsów .Tak czy siak to do tej formuły muszę przemeblować swoje treningi WW
W sobotę 5 próba z 52,5kg się uparłem


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2020-02-13 12:09:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 274 Wiek 54 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4075
Ja nie będę jadł 2 dni to może waga niska będzie i do Marianka na jego ciężary pojadę, to może coś zwojuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 274 Wiek 54 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4075
Póki co siedzę przed kompem i zajadam się czekoladą i popijam białym winem. Dieta wyciskacza ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Ha ha nie wiem czy ogólnie wyciskaczy ale wyciskaczy Pro WW napewno
Obecnie stosuję 1/2 diety ( słodycze ) szczególnie w piątki przed sobotnim treningiem WW i tak odczuwam brak oktanów ale 7 marca otwieram sezon piwny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
wycwiel
Ha ha nie wiem czy ogólnie wyciskaczy ale wyciskaczy Pro WW napewno
Obecnie stosuję 1/2 diety ( słodycze ) szczególnie w piątki przed sobotnim treningiem WW i tak odczuwam brak oktanów ale 7 marca otwieram sezon piwny


Tylko nie przesadzaj z tym piwem.

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłaczka - Justyna Kozdryk

Następny temat

Komunikaty dotyczące ME Weteranów i UPE w TSK 2020

WHEY premium