SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYZWANIE WW 86

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 138987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 274 Wiek 54 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4075
Jeszcze trochę i MP w wyciskaniu zrobimy korespondencyjnie. Pomysł z tymi filmikami niezły. Tylko na wadze można oszukiwać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Trond
Jeszcze trochę i MP w wyciskaniu zrobimy korespondencyjnie. Pomysł z tymi filmikami niezły. Tylko na wadze można oszukiwać.

Z wagą nie problem mozna nakrecic ja w jednym ciagu z filmem z wyciskania przed lub po prôbie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 503 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10260
Trzeba zaufać każdemu co startuje w wyzwaniu,nie ma co oszukiwać bo każdy to robi dla siebie,a na zawodach już nikt nie oszuka wagi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
adas7911
Trzeba zaufać każdemu co startuje w wyzwaniu,nie ma co oszukiwać bo każdy to robi dla siebie,a na zawodach już nikt nie oszuka wagi


To fakt....
Waga w domu może być wadliwa i źle wskazywać i......
To samo dotyczy ciężaru ....
To nie są Mistrzostwa Świata i ,,nie ma co oszukiwać bo każdy to robi dla siebie,, tak jak napisał adas7911
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 274 Wiek 54 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4075
Ja nie piszę o tym, co my robimy teraz ale gdyby zabroniono imprez i ktoś by chciał zrobić coś w tym stylu z jakimiś mistrzostwami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Widzę że temat WYZWANIE WW 86 nagle ucichł ...
Być może ze względu na brak dostępu przez niektórych do sprzętu , ponieważ nie każdy posiada swoją domową siłownię ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
W Z O R EK
Widzę że temat WYZWANIE WW 86 nagle ucichł ...
Być może ze względu na brak dostępu przez niektórych do sprzętu , ponieważ nie każdy posiada swoją domową siłownię ...

Tak w ogóle zaplanowany był tylko do końca marca więc jeszcze tydzień ale jak ktoś chce może wrzucać dalej, choć nie obiecuję że po marcu będę prowadził ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
No cóż doczekaliśmy się trudnych czasów.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
gregorterm
No cóż doczekaliśmy się trudnych czasów.


Myślę jednak że można by pomyśleć o kolejnym wyzwaniu .... bo sporo ludzi przebywa teraz w domu i to byłaby odskocznia od tej bezczynności .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Wzorek, pewnie coś robią, chociaż ja jakoś nie mogę się zebrać.

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłaczka - Justyna Kozdryk

Następny temat

Komunikaty dotyczące ME Weteranów i UPE w TSK 2020

WHEY premium