SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYZWANIE WW 86

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 138855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wow ale się chłopcy rozkręcili. Warrior76 brawo. Bardzo fajnie.
Tomek też skubany fajnie
Tadek jest też skubany mocny. Troszkę jeszcze te usztywnienie tułowia ale i tak super. Wiadomo nie jest to tak łatwo 3 minuty.
Ale bawi Tadek.

Noooo to z takimi pompkami to oficjalnie jak by publicznie gdzieś pokazać czy jakieś zawody to można by przykład brać.
A nie pół ruchy czy pół pompki.
To tak jak z wyciskaniem. Jakoś mi ostatnio gdzieś na youtube wskoczyło 100 kg po 50 razy miśki potężne chłopy zrobili. Ale na mistrzostwach polski w wyciskaniu WW 100 kg to by może 20 powtórzeń zaliczone by było.
Mówię może.
A na pompki też to się przekłada że jesteśmy wrażliwi na technikę robienia tak aby każdy miał równe szanse.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
Warrior według mnie najlepiej to z nas zrobiłeś wszystkie 72powt. bardzo czytelne.
Trond ilość mocna ale gdzie wyraźne zakończenia ruchów w pierwszych 42powt. ja się pytam?
Miały być teraz ruchy "pojedyncze " ( akcentowane) a takich miałes 47 .
Jaka decyzja co do wyników do rankingu panowie ?
Wstawiać uzyskane ilości czy wybrzydzamy i się pilnujemy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 274 Wiek 54 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4075
Oczywiście, że nie. Tylko tak wrzuciłem żebyście się wypowiedzieli. Tyle tylko, że robienie pojedynczych ruchów jest Tadek typowo pod Ciebie, tzn. z takimi łokciami jak Ty. Ja aby wyprostować robię nienaturalny ruch dla mnie (nie mam przeprostów). Tej próby oczywiście nie wpisuj do rankingu. Poprawię się ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 129 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 307
Dziękuję za ocenę, starałem się zrobić serię początkową w podobnym stylu co późniejsze pojedyncze, z zaakcentowaniem w łokciach i w zbliżonej sylwetce (tzw desce) od początku do końca, a tak przy okazji to faktycznie Trond wynik fajny ale początkowe ruchy w sprincie nie są "domknięte", i ciężko je zaliczyć. Pojedyncze są ok. A Tadeusz, domknięcia ma opanowane, ale sylwetka się łamie na ostatniej prostej.
Mimo wszystko brawa dla
wszystkich. Ps. Tak na spokojnie to faktycznie się miło ogląda mój wykon, hehehe, ale z taką techniką nie myślę o 100 w 3 minuty, póki co.... Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
Rany już dawno nie słyszałem że coś jest pode mnie
No pewnie od wielu lat się w tych ruchach szkolę ( WW ) .
Jak byście zapomnieli to na zawodach we Wrocławiu tego wymagają
A teraz chciałbym dopiąć sylwetkę . To że mam problem z trzymaniem pozycji ( plank) to ja wiem.
Ale czy tak bez słodzenia możecie napisać ten i ten ruch jest nie do zaliczenia a może od początku źle się ustawiam ?
Szkoda że drazekm nas opuścił bo ten to od razu by mi wypunktował .
Dobra to jakie wyniki wpisujemy ?
Ruchy zaakcentowane ( i nie chodzi o pełny wyprost tylko wyraźne zakończenie bez płynnego przechodzenia z ruchu w ruch) czy tylko wyprostowane ( łączone czyli płynne przechodzenie z ruchu w ruch ) ?
Bo to spora różnica jak chcecie do 100 x dobić to o akcencie zapomnijcie bo tego się nie da zrobić . Łączonymi myślę że da ale jak wiecie są mało wyraźne.


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2020-05-21 00:02:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 274 Wiek 54 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4075
Ja uważam, że bez przytrzymania w górze ale wyprost musi być. Tu jest lepiej do oceny niż na zawodach, można obejrzeć parę razy i dopiero później ocenić. Na żywca akcent powinien być, bo sędzia wszystkiego nie wyłapie. Co do mnie to nie prostowałem od początku rąk więc nie zaliczaj mi tego. Worriora OK. A z Tobą to końcówka do poprawy ale niech się jeszcze koledzy wypowiedzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
Nie no przestańcie "końcówka" , "ostatnia prosta" co do jasnowidza mam z tym iść
Chyba oglądając liczycie powt. ?
Czyli robimy ruchami łączonymi tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 129 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 307
Tadeusz masz mocne ręce i klatkę to oczywiste ale po 25-30 powtórzeniach zapominasz o brzuchu i stąd ten "ruchomy banan" , który Ci towarzyszy przez resztę pompowania. Podczas boju żaden z nas nie wie czy nadal ma poprawną sylwetkę czy nie, z wyprostem jest łatwiej bo go czujemy i nawet widzimy, warto robić przy lustrze i korygować, a najlepiej jak obok jest ktoś kto nam mówi o błędach. Gdy zmęczenie daje znać, skupienie jest skierowane głównie na głębokości powtórzeń.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
No i o to mi chodziło tą osoba która mówi o błędach Wy jestescie .
Chciałbym ten czas dobrze wykorzystać i skorzystac z Waszych uwag w końcu sam ( na to liczę ) zacznę wyczuwać błędną pozycję i sam będę sie korygował . Moze powinienem nagrać się bez koszulki będzie więcej widac co nie tak wywijam od którego momentu ?

Pompki 3min.
1 Trond - 76x
2 warrior - 72x
3 mkxxx - 70x
4 wycwiel - 25x


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2020-05-21 08:54:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Dajecie czadu chłopaki.

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłaczka - Justyna Kozdryk

Następny temat

Komunikaty dotyczące ME Weteranów i UPE w TSK 2020

WHEY premium