SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYZWANIE WW 86

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 138856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ooooo Grzesiu się odezwał. Ekstra.
No to jest racja
Ruchy z wyprostowaniem łączone płynne można dużo namachać. Na ex to 30 nawet do 50 powtórzeń później już ruchy są z odpoczynkiem i akcentem.
To faktycznie
Ustalmy tak aby było wiadomo czy jedziemy na akcent tak jak przy wyciskaniu wielokrotnym czy łączone szybkie ruchy.
Mnie osobiście tak i tak pasuje ale myśle jednak że z akcentem to by było dla wszystkich i bez zastrzeżeń.
Może do 100 powtórzeń wtedy będzie ciężko ale
Kto wie.
Takie moje zdanie jest.
Ja też przeprostów nie mam i u mnie akcent to oznacza spięcie tricepsa podobnie jak Tomek.
Może zagłosujemy
O to będzie ok
Ja mimo wszystko to niech będzie z akcentem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
Mi jest wszystko jedno i tak jestem skupiony na pozycji
Choć prawdę mówiąc akcent to akcent wszystko jest czytelne i wyraźne byłbym za ruchami pojedynczymi.
Ale jak ktoś ma mieć przez to pod górkę to się dostosuję nawet do mniejszości
Nagram dzisiaj na wszelki wypadek dwie próby po 3min. ruchy pojedyncze i łączone z obnażonym torsem może będzie więcej widać gdzie popełniam błąd będzie więcej materiału do oceny
A Grzegorz zamiast się zachwycać sam by popompował
Teraz przy 3min. liczy się tylko ilość powtórzeń ale wszystkie konkurencje Wyzwania WW86 są aktualne jak by ktoś miał na coś ochotę .....



Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2020-05-21 13:45:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 274 Wiek 54 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4075
Cześć. Praca rąk w jednym i drugim przypadku wzorcowa. Niestety znowu w pompkę wchodzisz biodrami, tzn ruch zaczynając od góry rozpoczyna się od bioder, a dopiero później ręce. Jest to konsekwencja ustawienia uchwytów poniżej linii barków. Mając na takiej wysokości ustawione dłonie na podpórkach, ruch w dół zawsze będzie rozpoczynał się od bioder, a w górę odwrotnie, najpierw ręce, potem biodra. W innym przypadku tj. trzymanie prostego tułowia spowoduje szybszą utratę sił. Mniej więcej w tym stylu pompuje Adaś, tylko On prawie wcale nie trzyma prostej linii tułowia ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
Tom noo widzisz jest konkrecik .
Faktycznie tak się zastanawiałem czemu mi tak leca biodra ( nierówna praca z ramionami ) . Różne pomysły na to miałem ale najbardziej wiązałem to z ciężką kontuzją lędźwi z przed lat i że tak podświadomie chronie ten odcinek .
No z ciekawością jutro rzuce się na próbę z ustawieniem poręczy bliżej bioder jak to zadziała no to królu złoty na jednym browarze nie skończymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pięknie Tadek.
Ale dajesz nooo nooo.
Tak zgadzam się z Tomkiem.
Myślę, że ciut ciut bliżej ręce to troszkę większy ciężar pójdzie na triceps i na przedni akton barkowy i na mięśnie klatki piersiowej i inne to już nie będę wymieniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 274 Wiek 54 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4075
Aha i uważam, że zaliczamy obie próby czyli mi wyszło chyba 83x.Jak będziemy ciągle szukać dziury w całym to nic nie będzie. Na obojętnie jakich zawodach też takie zaliczą wykonanie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak
Wiec i ja się znów przyłączam. Wreszcie udało mi się przy większej wasze zrobić więcej powtórzeń i utrzymać stabilizację tułowia.
Ale zweryfikujcie sami.
Waga ciała 98,8 kg , pompki w trzy minuty 76 powtórzeń.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
Marian ta próba według mnie lepiej wyszła od poprzedniej może Ty potrzebujesz wyższej wagi
Zrobiłem próbę z ustawieniem poręczy bliżej bioder z jakim efektem to sam jestem ciekawy żeby zobaczyc to na większym ekranie .
Właśnie się wgrywa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłaczka - Justyna Kozdryk

Następny temat

Komunikaty dotyczące ME Weteranów i UPE w TSK 2020

WHEY premium