SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie Wielokrotne - propozycje, uwagi , dyskusje

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 363636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
To se zabawe znaleźli
Jak juz większej cyfry nie wycisne z 45kg to dam "czadu "na swoim obciążeniu z tabelki ( 84,8kg - 40kg )
XDM w to 60kg x 70 to wybacz ale przesadziłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 860 Napisanych postów 1044 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12371
wycwiel
To se zabawe znaleźli
Jak juz większej cyfry nie wycisne z 45kg to dam "czadu "na swoim obciążeniu z tabelki ( 84,8kg - 40kg )
XDM w to 60kg x 70 to wybacz ale przesadziłeś


Robiłem, robiłem, bez akcentu ale robiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4579 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39615
Rywalizacja się dopiero zacznie hehe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 860 Napisanych postów 1044 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12371
Dziadzia że by nie było że bajki opowiadam to wstawiam filmik chyba z maja że coś tam machałem. Nie jest to 60kg tylko 70kg i z nogami w górze. Szczyt formy miałem w lipcu. Jak mam nogi na ziemi to dokładam na mniejszych ciezarach ok 8-10powt. Uprzedzę Was odnośnie mojej techniki. Łokcie prostuję, z powodu dawnej kontuzji zmieniłem technikę wyciskania i jeśli macham bez akcentu to sprawia wrażenie że nie prostuje łokci. Sztangę wyciskam pod kątem na brzuch przez co skracam ruch i nie wyciągam barków. Jeżeli robię z akcentem to sztanga idzie w górę i większy ruch jest w barkach. Będzie to widać na końcowych ruchach na filmiku.


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
U Panie gryf legenda stary polsport teraz to rarytas .Fajne obciążenia takich nie widziałem
Jak na pompowanie to spoko dawaj dołącz do wesołej paki na pompowanie w 2min. z 1/2 CC .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 860 Napisanych postów 1044 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12371
Całe życie na takim gryfie ćwiczyłem bo siłownia na której ćwiczyłem miała właśnie taki gryf a później udało mi się okazyjnie kupić cały zestaw z tym gryfem co mam teraz. Też mi się podobabto obciążenie. Myślę że koniec zimy dołączę do Was lub początek wiosny. Mam przerwę od lipca w klacie więc teraz nie mam co z Wami rywalizować. Miałem gdzieś filmik z lata jak właśnie na 70kg z nogami w górze z zatrzymaniem na górze 2 sekundy i na dole 2 sekundy robiłem ok 30 powt lub 35powt.Juz nie pamiętam dokładnie ile. Dużo to czy malutko. Z nogami na ziemi dało by mi to ponad 40powt.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4579 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39615
Dziadek takie oryginalne obciążenie załatwiałem na kolejki po 25kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4579 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39615
Haha takie talerze 25kg jak ma XDM załatwiłem na kolei kumasz teraz? Haha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Teraz tak
Teraz wiadomo dlaczego kolej tak wolno jeździła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Polski w TSK - PZKFiTS - 30.05.2021 Katowice

Następny temat

Małgorzata Hałas R.I.P

WHEY premium