SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie Wielokrotne - propozycje, uwagi , dyskusje

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 364091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7305 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
No gdzie tam Rychu jak to Rychu bez formy i nie ma gdzie trenować
Maniek ale ja w dobrej wierze tylko uprzedzam
A co do wygranej Goldiego to nie byl bym taki pewien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4591 Napisanych postów 7260 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39677
mkxxx1980
Spokojnie.
Przecież stara gwardia tak łatwo nie odpuszcza Tadziu.
Faktycznie 10 min trzymać cały czas. No to mega szacun serio. Goldi czuje że konkurencje na biceps zdominujesz. A coś Rysiek ucichł. Może ostro trenuje po cichu.

Ptaszki swierkaja że dziadek super formę robi a Goldi dokłada i dokłada powtórzeń by kolejka wąskotorową dojechać do Wrocławia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 867 Napisanych postów 1054 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12442
goldberg1982
mkxxx1980
Spokojnie.
Przecież stara gwardia tak łatwo nie odpuszcza Tadziu.
Faktycznie 10 min trzymać cały czas. No to mega szacun serio. Goldi czuje że konkurencje na biceps zdominujesz. A coś Rysiek ucichł. Może ostro trenuje po cichu.

Ptaszki swierkaja że dziadek super formę robi a Goldi dokłada i dokłada powtórzeń by kolejka wąskotorową dojechać do Wrocławia

Podobno taki jeden typek podobny do Goldiego ostro go goni. Oby się Goldi go nie wystraszył i nam nie uciekł. Hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4591 Napisanych postów 7260 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39677
Haha pakować oakowac bicki Goldi was sprawdzi czy wam sił starczy przed meta czy będzie potrafić złapać drugi oddech przed meta na sprinta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dziś spróbowałem pompki w tempo co 2 sekundy.
Uuuu no to czysty hardcore to jest.
W liczbie to wychodzi tylko 45 powtórzeń ale 3 minuty wytrzymałem.

No Tadek to jak mówisz 10 min aby wytrzymać to chylę czoła dla osób które tak potrafią.

Goldi Ty i tak królujesz na biceps.
Nie pozwól aby ktoś zdjął Cię z pierwszego miejsca.
Ty i ten tej znajomy byczek który na mistrzostwach poznałem co ma też takie mocne przedramienia. Wiesz który.
Ja to na biceps nie stratuje. Dziś zrobiłem 30 kg na 15 razy.
To nawet nie ma co mówić.
Ale na klatę to nie dam się.
Oj nie nie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4591 Napisanych postów 7260 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39677
No wiem o którym mówisz Oskar Kozak tak mi się spodobało to Wielokrotne uginanie że napewno sobie nie dam wyrwać zwycięstwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 867 Napisanych postów 1054 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12442
W wielokrotnym uginaniu to będzie liczyła się strategia bo limit czasowy jest mały, podzielnik przez masę ciała, będzie trzeba dobrze liczyć na kalkulatorze. Hahaha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4591 Napisanych postów 7260 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39677
Jak zasadzisz 40 - 50 razy odpowiedni ciężar to co tu kalkulować?
No to zasuwamy


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no mega kurde filmik Goldi.

Ale myślę, że muza zdominowała ten filmik.
Haha
Ty to masz tam saunę
Extremum warunki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4591 Napisanych postów 7260 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39677
Dzięki Maniek, no sauna nieziemska ale to dobrze waga troszkę spadnie i będę przygotowany na takie warunki jak były na MP bo wtedy to na sali duchota była dobra hehe a waga już 103kg pokazała zaraz ci coś zapodam tylko mi się wgra bo serię skończyłem hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Polski w TSK - PZKFiTS - 30.05.2021 Katowice

Następny temat

Małgorzata Hałas R.I.P

WHEY premium