SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Volcanodon / BLOG - biceps żuka, brzuch borsuka - foty:64-67 /rfl:80

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
wypiski z treningu nie dam, bo był na tyle chaotyczny, że nie pamiętam dokładnie jak to wyglądało

po prostu całe ciało skatowałem ostro, były ćwiczenia podstawowe, złożone, bo których dobijałem się na maszynach

no i ładujeeeeemy

kurna poszło kilo arbuza i nie wiem czy nie przesadziłem z fruktozą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
ładnie poćwiczyłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
cisnąłem ile mogłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
jak tam ładowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
jak zwykle, żarcia full, brzuch wywalony ale to normalka

hmm.. ostatnie to co wcinałem to pierniki, budyń w kubku, obwarzanki, strucla, kakao

jutro wracamy do low carb'u
walne z rana pewnie jakieś aero, zobaczymy czy będzie większa wytrzymałość po carb up'ie
przy mojej poprzedniej przygodzie z ckd zawsze odnosiłem wrażenie, że po ładowaniu biega się dużo lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
to przynajmniej odpoczoles i najadles sie dobrych syfow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No a teraz czeka cie ciezki tydzdzien low'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
wcale nie taki ciężki
gdyby tak faktycznie było to nie traktowałbym takiego rozwiązania jako lifestyle
a tak jest! bo żarcie low carbowe jest mega smaczne i jakoś nie czuję potrzeby by w tyg opychać się suchym ryżem z kurakiem

zależy od człowieka, mi takie odżywianie pasuje

ciezki tydzdzien low'a
może troszkę tylko dlatego, że tnę kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
dzisiaj zrobiłem taki typowy depletion training
założenie było takie by robić krótkie przerwy, powtórzeń ok 15, całe ciało - 3 serie duże partie, 2 małe, a wszystko to w 2 obwodach

mniej więcej tak to wyglądało

prostowanie nóg na maszynie 3
uginanie nóg na maszynie 3
ławka rzymska 3
plecy wyciąg 3
rozpiętki na maszynie 3
wyciskanie na barki na maszynie 2
uginanie na biceps 2
triceps na wyciągu 2
wspięcia 2

i to wszystko x 2

jutro zrobię to samo, w środę może jakieś act w domowych warunkach, w czwartek fbw to co zwykle, a w sobotę znowu ostro i zapewne chaotycznie (bo chyba będę jednak ładował co tydz)


Zmieniony przez - Volcanodon w dniu 2009-06-29 18:45:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
co tydzień ładowanie warto robić
ale pytanie: jaki masz bf? sporo jeszcze do zrzucenia? prązki np. na barach widzisz? jak tak to rób co tydzień, bo wiadomo, ze wtedy mięśnie też się inaczej prezentują.

jak chcesz po prostu zrzucić fat to rób nawet co 10-14dni.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata

Następny temat

pompki

WHEY premium