SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Visnioffy/Jedyna porażka to rezygnacja/Fotki 55,80

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
no tak trzymaj !
a co do drążką to normalne ,staraj się na maxa ich pilnować (oczywiście nie kosztem pleców ) i ustąpi to :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Jutro się zmierzę i zobaczymy na koniec tego treningu czyli za jakieś 6-8tygodni , oby było dobrze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Waga i wymiary prezentują się tak:
WAGA 81kg
Lewy biceps 35cm prawy biceps 36cm *oczywiście napięty*
klatka wydech 100cm pas 83cm

Zmieniony przez - Visnioffy w dniu 2012-01-22 12:50:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Odnośnie tego chwiania sie na drążku i poręczach to pewnie powód niedokładności w wykonywaniu tych cwiczeń. Chodzi mi o to że pewnie idziesz na ilośc a nie na jakośc, robisz zbyt szybko i tracisz stabilnośc. Podciąganie rób do pełnego wyprostu rąk i staraj się miec środek ciężkości blisko drążka (a tak właściwie pod nim). Mi to pomogło

Jak trzymasz nogi w pompkach na poręczach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Staram się opuszczać do pełnych rąk i do góry , jak podginam nogi i opieram o kogoś , byle o coś zaprzeć to ani drgnę , ale jak sam , to nie dość że ciężko idzie samo pociąganie to i macham się strasznie.
Przy poręczach podginam nogi do tyłu , wiesz o co chodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Spróbuj po każdym powtórzeniu w podciąganiu robic 1-2s przerwy tak zeby każde powt robic z 'martwego punktu' w połączeniu z wolniejszym tempem takie coś powinno Cię ustabilizowac. Ja tak robie i jest w miare stabilnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
No to ciekawe ile razy się wtedy podciągnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
No wiadomo że mniej ale czasem zła technika blokuje progres. Nie ilośc a jakośc się liczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Wiem wiem , ale jak mi lekko ktoś przytrzyma nogi , albo oprę o ławeczkę , to mogę tak robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Ja nie jestem jakims ekpertem żeby radzic co możesz robic a czego nie. Napisałem co mi pomogło w stabilizacji.

Imo jeżeli jesteś w stanie się podciągnąc choc kilka razy bez podpierania to nie ma co sobie ułatwiac, trzeba robic z cięzarem własnego ciała - takie jest moje zdanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningu na siłowni

Następny temat

Domowy trening dla 15'latka.

WHEY premium