SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Visnioffy/Jedyna porażka to rezygnacja/Fotki 55,80

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Okej , dzięki , do klaty i rąk dołożę brzuch ok ?:)
A ćwiczenia robić "jakie chce" czy jakieś specjalne proponujesz?:)

A wgl jeżeli mam robić np. 3 ćwiczenia na klatę to może na serio dobrym wyjściem było by partia 2x tydzień ? Co myślisz jak na staż 1rok


Zmieniony przez - Visnioffy w dniu 2012-01-11 20:53:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Okej , lecę się pouczyć troszkę i do spania , a jutro katujemy nogi
Dobranoc wszystkim:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
podstawowe cwiczenia, bez udziwnien. przyklad nog:
Przysiady ze sztanga na barkach
Martwy na sztywnych
Hack-przysiady
zuraw
syzyfki
uginanie lezac
+lydy (wspiecia stojac,wspiecia siedzac)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 336
a nie lepiej byloby robic parti 2x skoro taka ilosc cwiczen Antos ? co o tym myslisz , ja uwazam ze moze to byc ciekawsze niz robienie 3cw na klate i do domu . pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
wlasnie Antos , jezeli tyle cwiczen tylko to moze jakos to rozlozyc na 2x partia w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Dziś dzień bez treningu ... Kolęda , nauka , dziewczyna , wszystko jak na złość ,a tak chciałem nogi zrobić ;S
jak myślicie , robić ten split skoro tak mało ćwiczeń ? Bo np. iść na siłkę i robić 3 ćwiczenia na klatę i do domu to za mało :((
Pomóżcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Haha, ja robiłem przez dwa miesiące 4 ćwiczenia tylko - przysiad, mc, wyciskanie na skosie, podciąganie i urosłem Na tym etapie wystarczy spokojnie, więcej nie znaczy lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
No na pewno masz rację , ale iść na siłkę i tak malutko robić to słabo:( Ja chciałbym iść doyebać dobry trening , ale niekoniecznie w 20minut;P Rozumiesz ? Wielkie chęci i zamiłowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Słabo, a kto tu mówi o opyerdalaniu? Intensywność!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
4-5 ćwiczeń podstawowych po 3s i leżysz zgnębiony :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningu na siłowni

Następny temat

Domowy trening dla 15'latka.

WHEY premium