SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Visnioffy/Jedyna porażka to rezygnacja/Fotki 55,80

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Znaczy się lipa z ruchem, bo coś powinieneś czuć, choćby po skończonej serii. Serio nic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17457
Dam przykład , robiąc bicka po2-3 seriach już mam pĄpĘ . A na klatce nie mam siły podnieść , np. dziś 80kg x6 to ostatnie 3powtórzenia z pomocą , ale klata jakoś nie zdychałą , barki bolą mnie bardzo przy tym mimo że wbijam je z całej siły w ławeczkę...
Nie wiem co jest , każdy mówi że robię dobrze-.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ta, a nikt nie umie poprawnie - taka prawda. Tam dupa z bajcem, na niego trzy razy machniesz jest pompa, klatke ciężej spompować. WL wl...... zabiłbym tych d****i co mówią że to najlepsze ćwiczenie na klatę - ja go w tym roku w ogóle nie robiłem i dopiero zauważyłem postęp w klacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17457
No to dobrze , ja miałem kiedyś lekko wklęsłą klatkę może dlatego idzie mi wolniej - ale mi prawie wgl nie idzie ku przodowi ...
To jak poprawić to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Dupa tam - też tak mówiłem że klaty nie mam i stoi. Mi Antos poradził, żeby wywalić płaską sztangą (hantle dobra sprawa), jeszcze patrzyłem na Prz jak jako główne robi skos (myślałem że WL w ogóle nie robi) i tak jakoś wyszło, na szczęście. A spróbuj tak jak mówię - w następnym planie skos jako główne i drugie dipsy plus ewentualnie bramka - powinno pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17457
1. Skos
2. Dipsy
3. Wyciskanie hantli na płaskiej
4. Rozpiętki ?

A dipsy żeby szły na klatkę jak robić poprawnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Jak poprawnie to nie umiem odpowiedzieć, bo jest pełno wariantów tego ćwiczenia. Ja robię z pozycją wyprostowaną, i to dobrze działa na klatke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17457
Może ktoś dobrze obeznany w fachu pomóc w tej kwestii ? Treningu i dipsów :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wiesz chyba w tej sprawie do kogo się zgłosić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17457
Mam nadzieję że może dołączy się do konwersacji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningu na siłowni

Następny temat

Domowy trening dla 15'latka.

Wiecej