SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

URA BURA JA ŻEM KRUL PODWURA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185874

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
W odpowiedzi odnośnie psiny, raczej amstaff, tatuażu nie ma więc i rodowodu tez nie, ale cechy dośc wyraźne, z drugiej strony sporo z doga kanaryjskiego ma, sierść, umaszczenie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
ładna psina



Ile ty masz wzrostu? Tu zdjęcie robisz a na fotce jeszcze Ci kawał nóg widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Ładna psina, jak z wagą? Ja mam cane corso suczkę to waży ponad 50kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Ladny piesek i balaganCane corso,super pieski sa,niezle bydlaki...

Moja dziewczyna pracowala z kolesiem,ktory regularnie odwiedza i pisze listy do Bronsona,koles pokazywal jej jego rysunki,pocztowki i listy.Pisze juz tak z nim od bardzo dawna.Swego czasu bylo o nim glosno w Anglii,czytalem kiedys ksiazke o nim,no i potem wyszedl film,z doskonala rola Hardiego,no i ten akcent...f***ing cunt...sypie "cuntami" na lewo i prawo,cos znakomitego:D

Zmieniony przez - maxwell rd w dniu 2012-09-12 20:59:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Bydlaki, ale za to bardzo spokojne, rodzinne, a jak trzeba to łapę odgryzie. Trzeba dobrze ułożyć, bo to typowy włoski pies obronny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Moj znajomy ma hodowle cane corso,piekne psiaki,jezdzi z nimi na jakies wystawy...bydlaki sa super,ale moja milosc,to pitbull rednoseI tak,jak Obelx,wzialbym takiego z schroniska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Faktycznie , ładny pies i wygląda inteligentnie.

Jednak moją miłością są wilczury- owczarki niemieckie, husky i tego typu psy.

Pewnie to zależy od tego z jakim psem się najwięcej przebywało. Ja mojego kochanego owczarka niemieckiego miałem przez 16 lat;)

Teraz od 6 lat mam jamnika i też cholernie polubiłem skubańca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269


dzieci znaja?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC153: Rio - Aldo vs Edgar!

Następny temat

Trening siłowy

WHEY premium