SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

URA BURA JA ŻEM KRUL PODWURA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186813

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Dremor
Rzeczywiście zayebiscie mu pocisnął, nie ma co zbierać.

Mówię o surowym IQ, i nie zaprzeczaj jak to masz w zwyczaju faktów.

Grałeś kiedyś w bryżdża, warcaby, albo szachy?

daniosfd, dał wam linkacza. Ten koleś zrobił więcej dla potrzebujących, niż wszyscy którzy na niego plują.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-09-07 12:24:13


Pocisnal mu, bo gdyby koles rzeczywiscie byl tak inteligentny jak o nim myslisz to juz dawno wladza nalezalaby do niego.

Co do IQ to ja tez mowie o surowym IQ... Nie jestem pod wrazeniem, co nie zmienia faktu, ze ma IQ wyzszy niz wiekszosc ludzi w Polsce.

W bryzdza nie gralem, ale gralem za to w brydza, w warcaby i szachy. Stare czasy jak jeszcze mialem na to czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Mylisz się po raz kolejny, bo żeby dorwać się do władzy nie trzeba być super inteligentnym.

Owszem, jakiś poziom trzeba reprezentować, ale przede wszystkim trzeba być cwanym, potrafić kłamać itp itd. A to pięta Achillesowa JKM.
dla leniwych





dla ambitnych





O tutaj cały filmik, polecam obejrzeć.

Jestem ciekaw co o tym myślicie guatan i sava9e? Dlaczego nikt tego nie widzi, tego krótkiego okresu kiedy JKM miał troszeczkę władzy, i dlaczego nikt nie widzi co z nią zrobił i o czym to świadczy.



Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-09-07 12:42:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
moze sie zmienil przez te 20 lat nie wiem kto sie "znow myli",ale juz mniejsza z tym nie chce mi sie bawic w dyskutowanie na temat polityczne,bo niczego ciekawe to nie prowadzi,jesli opiera sie to na SUBIEKTYWNYCH odczuciach dwoch stron. zreszta juz pisalem,ze dla mnie glownym problemem jest to,iz ktos
a.) startuje x razy w wyborach zabiegajac o poparcie jak najwiekszej liczby ludzi
b.) wypisuje takie rzeczy jak wypisal ostatnio

gdzie jedno wyklucza drugie i chocby mial IQ 374,to bylo to po prostu glupie i tyle. gdybym poszedl na rozmowe w sprawie pracy na jakims waznym,dobrze platnym stanowisku w krotkich spodenkach,sandalkach i koszulce hooligans,w dodatku troche naj**unny,to mimo,ze bylbym najlepszym kandydatem z milionowym IQ,to sam siebie uznalbym za d****a i nie mial pretensji,ze mnie nie przyjeli,bo przeciez na co dzien jestem inteligentny i mam racje w wielu sprawach. nie nauczy sie tego cwaniactwa i nie mowienia prawdy,to pozostanie jedynie ciekawym zjawiskiem jakim jest teraz. wsio.

ZAMYKAM TEMAT

Zmieniony przez - gautan w dniu 2012-09-07 12:54:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie przeczytałeś moich poprzednich postów. Wszystko przecież napisałem, a powtarzać się nie lubię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Dremor
Mylisz się po raz kolejny, bo żeby dorwać się do władzy nie trzeba być super inteligentnym.



Trzeba byc dyplomata kolego. Jesli nie widzisz zaleznosci miedzy byciem dyplomatom a byciem inteligentnym to juz Twoj problem. Korwin to oszolom, bardziej sie nadaje do reality show niz do polityki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Chyba "dyplomatą". Idź i dalej sobie uważaj że Ci co są u władzy to są po prostu dyplomaci naiwniaku;) To w ogóle nie cwaniacy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Co Wy z tą inteligencją??

IQ i inteligencja generalnie to zdolność obracania liczbami, pomysłami, różnymi pierdołami w różne strony, bez całej reszty osobowości i wychowania ma g**** do gadania...

Ludzie o np. 145 IQ wymyślają nowe wynalazki, kombinują nad buildami do WoWa 18 godzin na dobę, marzą o niebieskich migdałach, albo gwałcą i mordują ludzi, kombinując jak nie dać się złapać... Dowolność.

Pan Prezydęt Komorowski jest równie błyskotliwy co paczka gwoździ, a jakie stanowisko ma. nie mówiąc o Lechu W.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Dyplomatom* :) Roznie mozna definiowac cwaniactwo i dyplomacje, ale to co robi Korwin to po prostu indiotyzm Trzeba mu przyznac, ze skutecznie zniecheca do siebie ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dyplomatom to byłoby w liczbie mnogiej - tym dyplomatom. A w pojedynczej jestem (kim, czym) dyplomatą;)

Zniechęca, tych którzy patrzą wyrywkową na niego poprzez media, które posiada władza;).

Myslisz że na rękę jest promować gościa, który już pokazał że jak będzie miał władzę to zrobi porządek?

Aha, oczywiście, do jego projektu uchwały lustracyjnej tradycyjnie się nie odniosłeś;)

Ide pakować, będę późno, więc nie będę odpowiadać póki co.

pozdro;)

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-09-07 13:09:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
przeczytalem i wlasnie do tego nawiazalem piszac,ze dopoki nie nauczy sie cwaniactwa i "klamania"to daleko nie zajdzie. co mam jeszcze skomentowac-filmiki? ... potwierdzic,ze jest swietny i jego pomysly pomysly to rewelacja? pisalem,ze zgadzam sie w wielu kwestiach,ale nie ma to zadnego znaczenia,bo ten czlowiek nigdy nie dojdzie do wladzy(zakladam,ze sie nie zmieni),wiec mozna go traktowac jedynie jako ciekawostke,cos kolorowego na tle tego szarego gowna,ktore nami rzadzi. mialby szanse,gdyby troche czesciej przed wyrzucaniem z siebie potoku slow troche pomyslal,a tak niech sobie wystartuje jeszcze kilka razy i znow poniesie kleske przy tym swoim wysokim wysokim IQ i mistrzostwie Polski w brydzu.

J.Kaczynski tez ma wysokie IQ,ale tak samo lubi sobie strzelic w kolano (niestety dla niego duzo czesciej) i wlasnie dlatego mimo tego co sie dzieje w Polsce,to wciaz Platforma dzierzy wladze i chocby wyplynelo 50 kolejnych afer,to przy tym syfie wokol wciaz beda wygrywali najprawdopodobniej.

wiem jak wygladaja poglady JKP,wiem jak wygladalo "rzadzenie" x lat wstecz w jego wykonaniu,ale nie ma to nic do rzeczy.w polityce albo jestes zaklamany mniej lub bardziej(wiadomo,ze lepiej mniej),albo mowisz DOKLADNIE to co myslisz i cie w polityce nie ma-PROSTE. juz pisalem,ze nie chce mi sie bawic w dysputy na ten temat,bo jestes chyba najwiekszym obronca JKM na swiecie,i nawet gdy go nie atakuje specjalnie (jedynie ostatnia glupote,chyba,ze Twoim zdaniem to bylo dobre posuniecie),to Tobie juz nerwy puszczaja jak widze wyzej mozemy od razu pospierac sie o to czy wazniejsze sa swieta Bozego Narodzenia czy Wielkanoc.

i jestem za ustawa lustracyjna,ktorej i tak nigdy nie uchwala. dziekuje dobranoc.

Zmieniony przez - gautan w dniu 2012-09-07 13:09:27
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC153: Rio - Aldo vs Edgar!

Następny temat

Trening siłowy

WHEY premium