SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

URA BURA JA ŻEM KRUL PODWURA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186526

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
no nie kazdego klepie,ale ja wiem,ze nic innego nie bede kupowal,bo lepiej byc nie moze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dziwne, może już nabrałeś tolerancji, bo mnie teraz też nie klepie.
Zresztą mało co mnie klepie z 1.3 d, dlatego przerzucam się na nowy bodziec- johimibina.
Ale kiedyś to była moc i potęga na dorianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no wlasnie mnie akurat zalezy glownie na pobudzeniu,zeby w trudnych chwilach nie zasypiac lezac na laweczce,tudziez stojac nad/pod sztanga...Game Day akurat mowil mi ziomek,ze na niego nie dzialal specjalnie,a taki nox wyrwal go z butow(jak wiekszosc uzytkownikow),wiec wole nie ryzykowac zawodu moze kupie samo geranium wlasnie

a to dziwna sprawa,ze np na Rabitta nie dziala nox pump,a dziala noxipro,a u Dremora na odwrot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Na pewno nie nabrałem tolerancji, bo w ciągu roku na specach z 1,3d miałem może 10 treningów. Po dorianie u mnie cały trening chodziłem jak nakręcony ale w ogóle nie miałem siły ani chęci do dźwigania do tego po treningu czułem się nie najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no to czyli dzialal mozna powiedziec jednak. moze to kwestia dnia,albo przetrenowania lekkiego,bo nakrecic Cie nakrecil.

ja mam tak wlasnie po be powerze z biedry,ze czuje sie nieco pobudzony,ale mocy zero

Zmieniony przez - gautan w dniu 2012-09-03 14:29:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Specyfika organizmu.

Guatan, bo Game Day określiłbym jakoś coś na czym bardzo przyjemnie się ćwiczy, z jednej strony nie ma takiego kopniaka jak Dorian, a z drugiej nie czujesz się jak naćpany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
ale np. jak bralem smak lemon,czy jakis tam exotic fruti(zolty) to klepal lepiej niz fruti punch(fioletowy),w tym zoltym zostawalo wiecej takiego syfu na dole cos jak pieprz z vegeta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
choc w sumie be power wrzucany do worka przedtreningowek,to lekka profanacja,wiem

Dremor,wlasnie ja lubie to uczucie nacpania,takze to nie problem po to to kupuje,zeby mnie rywalo z butow i rzucalo po calej silowni,a nie,zeby mi sie przyjemnie cwiczylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ok, rozumiem Twoje podeście, mam podobne
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC153: Rio - Aldo vs Edgar!

Następny temat

Trening siłowy

WHEY premium