SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

URA BURA JA ŻEM KRUL PODWURA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186427

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
bane158
sava9e
E to ja mialem farta bo za 1 sie udalo... Tylko, ze to bylo 9 lat temu

a ile manewrów miałeś?, bo ja jak zdawałem to najpierw 7 manewrów na placu trzeba było zrobić zanim sie na miasto wyjechało,na 5 dzwiowym Punto miałem wszystko obcykane(pamietam ze przy wjeździe tyłem,jak sie pachołek pojawił w lufciku pomiedzy tylnią szybą a bocznymi dzwiami to dwa i pół obrotu kierownica trzeba było zrobić,a potem odbijac takie kiedys jaja były) a i tak na Lanosa trafiłem, i za pierwszym razem dvpa z linijką wyskoczył do mnie teraz to Imo jest luz chyba dwa manewry i wyjazd na miasto,chociaz dzis na luzie z manewrów zrobiłbym chyba tylko łuk,ukośne,zawracanie i górke a co do punktów to już mi się całe szczęście wszystko wyzerowało


Z tymi manewrami to juz nie pamietam, ale chyba sie losowalo i tylko 3 trzeba bylo zrobic + rekaw czy jakos tak. Z tego co pamietam to mialem zawracanie, gorke i prostopadle tylem. Zdawalem akurat na Punto i tez mialem wszystko obcykane^^ A zdalem za pierwszym tylko dlatego, ze od razu do Piotrkowa pojechalem W Lodzi wtedy jakas paranoja byla, bo ludzie po 10-20 razy podchodzili do egzaminu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no jak już jakiś czas trenuje to może sie podniesie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak przy okazji Siwy jaki masz rekord w Amatorskim MMA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
9 albo 8 : 3 27 pazdiernika sie poprawi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221406
Z tymi manewrami to juz nie pamietam, ale chyba sie losowalo i tylko 3 trzeba bylo zrobic + rekaw czy jakos tak. Z tego co pamietam to mialem zawracanie, gorke i prostopadle tylem. Zdawalem akurat na Punto i tez mialem wszystko obcykane^^ A zdalem za pierwszym tylko dlatego, ze od razu do Piotrkowa pojechalem W Lodzi wtedy jakas paranoja byla, bo ludzie po 10-20 razy podchodzili do egzaminu. z tym 10 -20 razy to pamietam niezłe jaja z linijkami do ludzi wyskakiwali(poważnie ), no to ja w takim razie byłem jednym z ostatnich którzy zdawali jeszcze bez losowania, 7 manewrów a potem wyjazd na miasto, też coś było to koło 9-10 lat temu a teorie na kompach zdawałeś czy test(pisemnie) rozwiązywałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyle strzałow na glowe przyjales ze juz nawet nie wiesz . No nawet niezły, powodzenia w pazdzierniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012


cos pieknego;> W tym rzecz ze na glowe prawie w ogole nie przyjmuje :D Nie lubie dostawac na leb i nawyk taki ze same rece ida do obalenia :D Nie moge cos tego zmienic. Dzieki :)

Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2012-09-20 21:54:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11185
Ja to teraz nie zdałem bo.. nie zapialem pasow. Ale cóż, ładna egzaminatorka byla :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Moj brat za 7 zdal;ddd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Dużo zależy od instruktora... Dwa razy nie zdałem, to zmieniłem na gościa na szczęście naprawdę kumatego i za 3 od razu poszło.

Wcześniej obu doprowadziwszy w stany pod zawałowe, dopiero właśnie drugi mnie zgrabnie nauczył.

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2012-09-20 21:59:08

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC153: Rio - Aldo vs Edgar!

Następny temat

Trening siłowy

WHEY premium