SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

URA BURA JA ŻEM KRUL PODWURA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185859

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
guatan, Ziemkiewicz kiedyś dobrze określił JKM. Nie wiem czy kojarzysz Ziemkiewicza. Publicysta, autor Michnikowszczyzny itp.

Poglądy w 100% jak JKM, ale odszedł z UPR-u. W uzasadnieniu, powiedział, że wydaje mu się że JKM wcale nie chcę wygrać wyborów i miał rację!

JKM jest mega bystrym i inteligentnym kolesiem. Mam tu na myśli surowe IQ. Mistrz krajowy w brydżu i podobno świetny w szachach i warcabach.





od 26 sekundy- obliczając w myślach, zamienił w oka mgnieniu w przybliżeniu ilość ustaw na godzine w ilość ustaw na minutę. To o czymś świadczy.

Ja mam takie zdanie- on chcę wygrać, ale też ma taką naturę, że musi powiedzieć WSZYSTKO o czym myśli. On nie potrafi nie wypowiedzieć się na jakiś temat, albo nie powiedzieć całej prawdy. Musi być do bólu szczery, ma taką chorą potrzebę


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-09-07 12:06:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Inteligentny to on az taki nie jest i jego IQ tez nie powala Z reszta Wojewodzki ladnie mu pojechal ostatnio odnoszac sie do jego komentarza w sprawie paraolimpiady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060


;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
Ziemkiewicza kojarze,ale IQ IQ,a jak wiadomo mozna byc inteligentnym jednoczesnie bedac glupim,a jak musi mowic wszystko,bo taka ma potrzebe,to niestety,ale w polityce nie ma czego szukac,to powinno byc dla niego jasne . z tym przeliczaniem ustaw,to chyba nie do konca przeliczal,bo chwile wczesniej mowi,ze jak mozna uchwalac ustawe w 5 minut ,a 10 sekund pozniej "przelicza",wiec podejrzewam,ze liczyl to juz wczesniej.juz pomijajac ze blednie,bo przy ustawie co 5 minut w ciagu 12h bedzie ich 144 ,a nie 170,no ale zalozmy,ze musial zaokraglic zamiast mowic,ze co 4,5 minuty,ktore jest blizsze prawdy

w kazdym razie balbym sie mu powierzyc wladze jak on tak musi zawsze i wszedzie mowic co mysli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Ale tych co 20 lat cie doja,to sie nie boisz ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Rzeczywiście zayebiscie mu pocisnął, nie ma co zbierać.

Mówię o surowym IQ, i nie zaprzeczaj jak to masz w zwyczaju faktów.

Grałeś kiedyś w bryżdża, warcaby, albo szachy?

daniosfd, dał wam linkacza. Ten koleś zrobił więcej dla potrzebujących, niż wszyscy którzy na niego plują.



Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-09-07 12:24:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
w kazdym razie balbym sie mu powierzyc wladze jak on tak musi zawsze i wszedzie mowic co mysli

W czym są lepsi kolesie którzy mają niepełnosprawnych tak głęboko w dvpie jak całą resztę, ale za to pięknie opowiadają o ich prawach?

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
daniosfd
Ale tych co 20 lat cie doja,to sie nie boisz ..


no mniej niz Korwina jakos ich nie ma sie co bac,bo to w wiekszosci d****e,ktore zrobia tak,zeby zylo sie lepiej przede wszystkim im i ich srodowisku,zrujnuja co moga zrujnowac,ale generalnie sa raczej niegrozni,bardziej nieudolni. w przypadku JKM boje sie,ze na spotkaniu z Putinem rzucilby mu w twarz "Ty chvju" i na drugi dzien wjechalyby do nas czolgi

zreszta nie chodzi o to,zeby teraz bawic sie w polityke i wychwalac/krytykowac JKM i jego IQ/glupote,dla mnie to po prostu absurd,ze ktos kto zabiega o poparcie jak najwiekszej liczby ludzi mowi publicznie cos takiego. moze sobie pomagac dniami i nocami im w ciuszkach robin hooda,ale niech pozniej nie narzeka,ze znow sie nie udalo. chyba,ze zalozyc,iz jednak serio nie chce dojsc do wladzy,no ale to niech sobie daruje kolejne starty :)

Zmieniony przez - gautan w dniu 2012-09-07 12:33:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
To tylko świadczy o Twojej wiedzy na temat Korwina. CZerpiesz ją z TVN-u, albo z Wyborczej.

Korwin raz się "dorwał" do władzy, króciutko ale był. I zaproponował ustawę lustracyjną. To kvrwa o czymś świadczy. Jak nie wiecie o czym to nie mam słów.






Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-09-07 12:34:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no wlasnie nie,czerpie ja z roznych zrodel,w tym rowniez z tv,ok,ale linki,ktore byly tutaj wrzucane przez jego fanow tylko mnie utwierdzaja w przekonaniu,ze ten czlowiek sie do rzadzenia czymkolwiek nie nadaje i zdania nie zmienie. choc w wielu aspektach przyznaje mu racje,tyle,ze nie w tym rzecz. i nie znaczy to tez,ze zgadzam sie na to co dzieje sie w polityce przy obecnej opcji politycznej,generalnie to staram sie nie zaprzatac sobie tym glowy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC153: Rio - Aldo vs Edgar!

Następny temat

Trening siłowy

WHEY premium