SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

URA BURA JA ŻEM KRUL PODWURA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185855

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Tez czytalem ze mma trenuja :D a jest gdzies pelna wersja gdzie to mowil maly?;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
A teraz jeszcze wymyślili sobie ten odcinkowy pomiar prędkości. To już jest ostatni gwóźdź do trumny

W momencie kiedy to wejdzie w życie - główne drogi publiczne można oficjalnie uznać za bezużyteczne. Już teraz kombinacja radarów, ograniczeń po remontowych i większego natężenia doprowadziła do tego, że np. trasę do gdańska, którą kiedyś pokonywałem bez spinania w godzinkę i 30-40 minut w dzień, teraz ni ch**a nie mogę zejść poniżej 2. Jak się do 2 zbliżę to jest święto, a standardowo jest z 2,5 h.

Jedynie w nocy się da jechać. W dzień - wystarczy, że się trafi jakiś wlokący się Żuk, za nim 4-5 aut i już jestem w dupie na kilkanaście kilometrów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sourpuss poczekajmy na oficjalne potwirdzenie bo jak na razie newsik na jednym niszowym portalu to ->


Ten pomiar odcinkowy jak wejdzie to koniec świata nastąpi, k***a, tylko nie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4886
Mówił w wywiadzie że jedzie za ocean po kejesdablju 21:





Bellator albo Strikeforce - nie widze go w Ufc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O k***a nie wierze. Niech tylko podpisuje ten kontakt jak najszybciej coby się plany nie pozmieniały Jaka pompa z Najmana

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2012-09-03 12:28:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Bedzie strkieforce na bank

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
w sumie mamed vs jacare bym zobaczył

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
dlaczego nie UFC ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Na tej trasie o której wspomniałem bramki już stoją
Niby mają sprawdzać czy czasem który za ciężki nie jest albo nie jedzie bez zezwolenia ciężarówką.
Ale prędkość też mogą.
Jeszcze w zabudowanym to zrozumiałe, ale po za to jest kanał - będziesz jechał i się gapił w licznik Wyprzedzić też się nie da, bo jak ktoś jedzie 85 to wypada przyj**ać aby to nie zajmowało pół godziny

Ja mam jeszcze pół biedy - alternatywna autozdrada. Zaj**iście jak jedziesz raz na ruski rok. Ale tak tydzień w tydzień stać mnie nie było. W miesiącu, w porównaniu do standardowej drogi wychodziło zbiornik paliwa drożej


Mamed nic nie podpisał jeszcze. Ciekawe co by było jakby przegrał ostatnią w KSW

Zmieniony przez - lord raV w dniu 2012-09-03 12:33:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
NIe wiem, tak jakos mysle ze z ufc sie nie dogadali i mamed ogłosi ze ta słuszna decyzja do włąsnie SF, pozniej ew po paru wygranych w SF jak bedzie juz sutawiony bardziej w US to przeniosa go do UFC tak to widze

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC153: Rio - Aldo vs Edgar!

Następny temat

Trening siłowy

WHEY premium