SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

URA BURA JA ŻEM KRUL PODWURA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186863

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Inaczej, właściciel marki wystawia prawa do transmisji w formie przetargu jeśli jest do tego zobowiązany, reprezentacja chyba musi w ten sposób być :sprzedana" prawa już kawal czasu temu wygrało SportFive, i wszyscy byli wtedy zadowoleni, do momentu aż Sport5 zaczeło robić chocki klocki z cenami za transmisje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no tak,tez pisalem,ze to taka forma przetargu,ktos musi pokazywac reprezentacje chyba wlasnie,ale nie spotkalem sie szczerze mowiac z tym,zeby gdziekolwiek mecze druzyny narodowej byly puszczane w formie ppv

ale jak juz pisalem,nie sadze,zeby to doszlo do skutku,za duza nagonka by byla na tvp,ze odpuscili,no i troche im odwala wszystkim z tym ppv ostatnioniedlugo pogode bedzie trzeba wykupic smsem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Zagrywka marketingowa, z tym ppv. W końcy TVP1 kupi tylko będzie mogła wytłumaczyć niebotyczną cenę za transmisję życzeniem polskiej widowni, a kto mial zebrać za ten interes dobrą kasę to się nie dowiemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
^^

tudziez nie tyle TVP bedzie mialo wytlumaczenie,co po prostu sportfive wymusi spelnienie swoich wymagan finansowych taka zagrywka. tak czy owak mecz bedzie za darmo pewnie.oby,bo to bylaby przesada wieksza niz KSW 20.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830



nie spać zwiedzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poyebało ich całkiem z tym PPV

Witamina C niby wzmacnia działanie kofeiny? Link jakiś? Czy placebo? Ja próbowałem łączyć i nie odczuwałem żadnej różnicy. A raczej powinienem bo ja jestem ultra podatny na kofeine nie mówiąc o innych pobudzaczach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Niby jak mialy by działać synergicznie?
Może chodzi Ci o guaraninę? To chyba jakoś miało by większy sens chociaż nie jestem pewny.


Zmieniony przez - OBELX w dniu 2012-09-04 09:32:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Czy wszystkim się coś poyebało z tym PPV?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
macie tą strone z kursami, kursy różnych buków zagranicznych w jednym miejscu dobra rzecz

http://bestfightodds.com/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
hahaha obczajcie kurs Healy vs Melendez, ja pjerdolę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC153: Rio - Aldo vs Edgar!

Następny temat

Trening siłowy

WHEY premium