SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

URA BURA JA ŻEM KRUL PODWURA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186622

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Z większych chyba nic, bida, za to chyba za 3 tygodnie mamy nawał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
za tydzień kaeswu w pejperwiu
za 2 tygodnie Jones vs Belfort
za 3 tyg Melendez vs Healy & Struve vs Miocic & turniej WW Bellatora
za 4 tyg Browne vs. Bigfoot & turniej HW Bellatora & ONE FC z Aokim i Manhoefem (?)

to tak na najbliższy miesiąc...

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-09-10 09:44:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
O widzisz, no to wiemy co i jak.
Szkoda, że nie będzie gal UFC w środy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
5 października z tego wynika, że Browne vs. Bigfoot będzie z piątku na sobotę gala czasu Polskiego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Wiem, ale to i tak pewnie nie oglądnę, a jak były w środę to każdą oglądałem, jakoś tak dawałem radę a w sobotę rzadko mi się udaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
w koncu wstalem jak czlowiek łohoho

W ogole to do czego to doszło skończysz studia i magistra i jesteś nikim, skończysz zawodówkę i prędzej robotę znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
A co w tym dziwnego? Brakuje rąk do pracy, ale takich co coś potrafią, co ci da papier jak nic nie umiesz? Likwidacja tylu zawodówek to była zbrodnia, banda poj**ów to robiła, jakieś licea zawodowe etc.
Żeby być poszukiwanym magistrem to kierunki techniczna i nowych technologii, farmaceutyka itp. Nie żadne teoretyzowanie o dupie marynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Żałuje, że nie poszedłem do technikum, tylko do LO ale za późno już na żale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
I ze mną tak samo, a teraz męczę się żeby skończyć uczelnie juz 3 z kolei, wykształcenie wciąż ogólne + matura, czyli nic. Ogólniaki to nieporozumienie. Powinny być kierunkowe, a wybór przyszłego zawodu nastepować w wieku ok. 15 lat, to odpowiedni wiek, tylko trzeba wsparcia i pomocy psychologów, obserwacji uczniów itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
stąd ja np skończyłem LO i poszedłem od razu na studium i 2 kierunki w prywatnej szkole gdzie wpisują obecność nawet jak cie nie ma i na koniec dostajesz papier technik .......... . teraz technikum , zawodówka to przyszłościowe szkoły , wszystkie kierunki na studiach bezpłatne to kicz którego na rynku pracy jest aż do odstrzału a te kierunki sensowne są tak płatne że nielicznych tylko stać taka selekcja naturalna
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC153: Rio - Aldo vs Edgar!

Następny temat

Trening siłowy

WHEY premium