SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

URA BURA JA ŻEM KRUL PODWURA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185873

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Mialem,nie polecam,teraz jakos krew nie doplywa za dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
"ja prostymi biłem po 915 ale to różne maszyny są i tak ch**a taki pomiar mówi" maszyny w barach czy innych multiplexach to największe badziewie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
19 milimetrów :*

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-09-16 23:12:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Mój nick mnie tak wkurvia, powinna być opcja zmiany nicka chociaż raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
"Kamil ma ogromny żal ,ze nie mógł stoczyć walki rewanżowej z Kamilem Walusiem,gdyż jak pokazała walka Walusia z piłkarzem wielkim zawodnikiem on nie jest i Bazelak wcale przed tym rewanżem nie byłby bez szans."
Inna sprawa w rewanżu - tam byłby bez szans :) A on nawet nie miał szansy na "walkę" na tej gali. Obecność jego na pewno by poziomu nie podniosła, ani nawet "barwności", bo piłkarz znacznie większy
( przez swe ro...nie i horror facjatę pewnie też ) magnes stanowi dla gawiedzi kasiorkę rzucającej, drogi kolego ogumienie :)
Kolego, a jestże ten zwrot może szyfrem jakimś twoim? Np. znokautowane klocki to znaczy, ale już mi wyobraźni nie starcza by wyjaśnić co taki erudyta może przez to rozumieć, co pragnie nieoświeconym przekazać, na jakie ścieżki myślenie ich sprowadzić?!

Swoją drogą, zwracając się do ludzi, których szacunkiem się pragnie obdarzyć, a się ich nie zna, a do tego są oni w sposób jak najbardziej oczywisty nastawieni nieprzychylnie..., no więc pisząc do nich "kolego" w takich okolicznościach człowiek ma na celu chyba tylko rozdrażnić ich; chyba że głupi jest, wówczas motywacja najróżniejsza być może. W tym miejscu zapytam ciebie, kolego ogumienie, osobo do której jakoś nic a nic we sobie szacunku znaleźć nie zdołałem - czy ty jesteś wredny? Tak pomyślałem sobie, a co, zadam osobiste pytanie, może on nie taki jak się wydaje i się otworzy zarazem wszystkim oczy na się otwierając, że aż dech zaprze ze zdumienia każdemu jednemu....:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Operacje skrocenia sromu chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
bull dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
macie ,na lepszy sen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
Sourpuss
Forumowi endokrynolodzy, co wbijane tu było? Teściu?

też napewno, razem z deką :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Na automatach kiedyś miałem słabo po 800-900 z czymś tam, kumpla mialem co dobrze nap*****lał jeździliśmy po wybrzeżu na bombie i bilismy rekordy, drugi z buta nap*****lał w te boksery a że ma 200cm to szło mu nieźle. Ostatnio chciałem zaj**ać technicznie i w koszulinie i wyszło 600 coś tam beton jak ch**
Lord to jest stara penera, myśli że jak ch**a skróci w zwisie do 19 to mu w końcu przestanie blackout sie robić na placu zabaw w niedziele.

Zmieniony przez - OBELX w dniu 2012-09-17 00:17:52
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC153: Rio - Aldo vs Edgar!

Następny temat

Trening siłowy

WHEY premium