SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

URA BURA JA ŻEM KRUL PODWURA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186758

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
bo jestesmy Polakami ? nie no,pewnie ciezko bedzie mi kibicowac przeciwko niemu jak juz dojdzie do walki,ale generalnie jak sobie wyobraze te piesni pochwalne ze strony K&L i gadanie o tym,ze teraz widac jak wspaniala maja organizacje i zawodnikow,to niemal mdleje jak pisalem,pozniej niech sobie wygrywa,ale chociaz jedne becki by sie przydaly dla otworzenia oczu paru osobom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dostanie Jacare albo Larkina na pierwszą walke to wyczuwam wpyerdol albo Woodley i 3 rundy leżenia na Mamedzie, o tak, to by się ludziom spodobało na pewno! i cały misterny plan w pisdu.

Jakiegoś ogórasa najsłabszego z dywizji niech na pierwszą walke dostanie chociaż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Otworzenie oczu Kowalskim to jedna i mało istotna sprawa, Mamed po prostu zasługuje na porażkę za tą całą szopkę, którą urządził a wgl to co to za zasada "kibicuje mu, bo Polak"!? Jakby Jones był Polakiem albo takim "Polakiem" jak Mamed też byłby pełen doping!? Ja Mameda po prostu nie lubię i mam ku temu powody a Woodley właśnie byłby dobrym przeciwnikiem, bo Mamed ma słaby TDD a tak silny zapaśnik myślę, że poddać by się nie dał i takie przeleżenie fajnie by się oglądało....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
woodley walczy w welterweight wiec na mamedzie nie przeleży

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ale wlasnie nie wyszla,az taka szopka,bo koniec koncow bedzie walczyl za oceanem,czyli spelni sie jego apel po ostatniej walce jakby podjal decyzje,ze walczy do konca zycia w KSW jednak,bo on za mniej niz 80 tysiecy dolarow do oktagonu nie wejdzie,no to nie mialbym litosci i za kazdym razem byl przeciw niemu,a tak to jednak mu wybaczylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co za problem wage wyżej powalczyć

Zacznijmy od tego, że Mamed to Czeczen a nie Polak. Polskie ma obywatelstwo.

Polakiem jest Soszyński, ale obywatelstwo ma kanadyjskie.

Can you feel the difference?

Jakoś nie widziałem szumu w mediach nigdy jak Krzysztof walczył...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
A tak btw, jeszcze jest KSW 21 , przyjedzie talerz lejtes i zleje mameda i nici z wyjazdu

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
DOKŁADNIE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy jak Held małolat kosi równo w Bellatorze przeciwników to ktoś gdzies o tym mówi? NIE. Widzieliście gdzieś jakąś promocje tego, że Held za 2 miechy walczy w turnieju wagi lekkiej nowym? NIE.

A Mamedzik kontrakcik mówi że chce podpisć i wszyscy mają mokro.

To mnie właśnie wk***ia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Jest cichosza, bo Kalwi i Lewi nie stworzyli jeszcze takiej postaci w świadomosći ludzi

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC153: Rio - Aldo vs Edgar!

Następny temat

Trening siłowy

WHEY premium