SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

URA BURA JA ŻEM KRUL PODWURA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186580

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830



Odpaliłem na moim HI-FI, k***a Dire Straits się chowa, to jest klimat.
Dziś idę na odsłuch nowego wzmaka do kumpla, półka cenowa koło 20tyś przedwzmak lampowy a końcówka w klasie D, będzie nieźle mam nadzieję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Wczoraj wieczorem poświęciłem niemal 3h życia na wysłuchanie tej konferencji. Powiem Wam że pod niektórymi względami ma facet racje, ale tak nadętego buca przekonanego o własnej nieomylności i wywyższającego się nad innymi to ze świecą szukać. Inna sprawa że zadający pytania też się nie popisali za bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Do roboty czas,nadszedl czas tralalalala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Kto do roboty to do roboty. Niektórzy mają wolne do połowy października ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
albo przynajmniej do końca września
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Obelx, starzy Maideni są fajni;)





Zayebiste basiwo, groovik i fajne melodie.

Wiadomo, ma to trochę patosu i kiczu, ale to jest wpisane w definicje heavy metalu.

odpaliłem wczoraj oryginał w samochodzie właśnie ten kawałek, i zayebista moc, aż chce sie jeździć.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-09-19 13:47:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Dremor, no właśnie mi chodziło Iron Maiden i Judas Priest przede wszystkim. Najwięcej w ogóle to słucham z metalu Ironów i Dio w różnych zespołach, czy to Rainbow, Black Sabbath itp.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
To ja te kapele nawet lubię, choć Sabbath z Ozzym miliard razy lepszy imo.

To jest tak trochę tak jak z Wintersunem, jest pewna konwencja, którą kupujesz albo nie.

Ja lubię posłuchać DOBREGO heavy, ale zawsze mam przy tym banan na ryju, bo ta muzyka jest dla mnie wesoła. Wintersun podobnie, tylko że grają duuuużo szybciej i inny wokal.

A ja najbardziej lubię słuchać wkvrwionych kolesi, patrz Slayer, Tool.

A jak nie wkvrwionych to mistycznych i poważnych. I taki np jest Death, którego ubóstwiam absolutnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja z wk***ionych to Megadeth najbardziej chyba. Slayera też lubię.

Black Sabbath z Ozzym też słucham i lubię bardzo, ale jednak Dio pod względem zdolności wokalnych stoi kilka klas wyżej. Ale w sumie to są dwa dość różne zespoły jeśli chodzi o stylistykę.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Zdolności wokalne, jasne, po stronie Dio, ale to faktycznie kompletna inna muzyka i do mnie dużo bardziej przemawia BS z Ozzym.

Co do Megadetha to faktycznie świetny jest.





No kvrwa yebany geniusz. Aż chce się rozpieprzyć wszystko dookoła

ENERGIA DZIWKO!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC153: Rio - Aldo vs Edgar!

Następny temat

Trening siłowy

WHEY premium