SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

URA BURA JA ŻEM KRUL PODWURA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186680

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Bullet chyba powołanie wzywa

bo paszport wyleciał przez szczelinę w oknie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No może tak być Albo chwile przed wyebaniem się w wieże porywacz stwierdził, a choy po co mi paszport wyrzuce go przez okno tera.

Ty zmieniając temat to oglądałeś to co Dremor polecał Bronson? Oglądałem wczoraj zayebisty film!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
nie oglądałem jeszcze dziś strzeliłem SKORPION ciekawy choć momentami nudnawy i ciągnący się , i WSKRZESZENIE MISTRZA nawet nawet - ok ale nic wielkiego .

może jutro , wieczorem RAMBO 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Nie no co jak co, mam wątpliwości co do tych Iluminatów i innych wariatów i pół na pół w to wierzę ale w to, że WTC to jeden wielki yebany amerykański przekręt tak samo jak zabójstwo Kennedy'ego (bo był dla nich bardzo niewygodny.. i gadał różne ciekawe rzeczy na temat USA) wierzę w 100%...

Ostatni mój post na taki temat

Rambo 2, jak będę miał wolny TV to oglądam na 100 %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
pisz mi tam nie przeszkadza , tylko piszesz w pewien sposób o sprawach oczywistych tylko po prostu o nich nie warto rozmawiać bo to nic nie wnosi jedynie trochę bawi - a to znowu lekko dziwne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Bronson film ciekawy, nie można go polubić bo to nie film do lubienia. Świetna gra Hardiego i ciekawy temat, czytałem trochę później o tym gościu i niby na prawdę takie akcje wykręcał/wykręca... Nie wiem w sumie co ma w sobie ten film.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leszcze jedzie ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
A te zawody to tylko dla leszczy?

Bullet, leżenie cały dzień w łóżku mnie przekonało - trza w końcu Dark Knighta obejrzeć! Pomoże lapek co w końcu go dziś mam. Dzięki za pomoc w wyborze panowie, Lenovo Z570 wziąłem.

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2012-09-12 20:08:57

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2012-09-12 20:16:42

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
wiktor902
Bronson film ciekawy, nie można go polubić bo to nie film do lubienia. Świetna gra Hardiego i ciekawy temat, czytałem trochę później o tym gościu i niby na prawdę takie akcje wykręcał/wykręca... Nie wiem w sumie co ma w sobie ten film.


No Bronson to dobry film, koles ma niezle naj**ane we lbie

@bullet jak wierzysz w WTC to obejrzyj film Fahrenheit 9.11. Ja akurat tez sie ku takiej teorii przychylam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC153: Rio - Aldo vs Edgar!

Następny temat

Trening siłowy

WHEY premium