SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

URA BURA JA ŻEM KRUL PODWURA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186878

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
będziecie takie tematy dalej poruszać, to ja się wypinam i sp*****lam na ug, tam w spamie mówią o poważniejszych sprawach typu kto by wygrał Clubber Lang czy Ivan Drago, a nie jakieś Korwiny i Lisy qrva, co to jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
to żegnamy Miłej przeprowadzki

A w ogóle było 4 + publika vs 1 więc i tak nieźle sobie poradził, ale dobrami sie tam juz tez nie chce o tym spamic temat wyczerpany

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-09-10 22:58:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ch**owo spamować o polityce, szkoda głowę męczyć.

Oglądał ktoś Full Metal Jacket? Ja się zabieram za to od jakiegoś czasu.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No to szybko, bo warto;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
dzisiaj nie chce mi się, za ciężkie bo jestem styrany kopaniem podwórka pod ogrodzenie i do tego jakieś cholerstwo mnie bierze. Coś czuję, że mnie rozłoży do jutra konkretniej bo zap****** fizyczny i choroba to nie jest dobre combo.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Full Metal Jacket to dziwny film. Takie 2 filmy w jednym w sumie

Pierwsza część urywa jaja, druga już sporo odstaje i dla mnie była tak nudna, że usnąłem Ale do tego "momentu" film jest zarąbisty więc oglądnij chociaż pół



Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-09-10 23:05:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Obejrzę na pewno, ale nie dziś. Ostatnio z dobrych filmów oglądałem Życie Carlita. W ogóle Pacino jest świetny, on i De Niro to moi ulubieni aktorzy, choć jakoś wielu filmów ich nie widziałem niestety. Ale się nadrabia. Gorączka to świetny film. I jeszcze Żywot Briana oglądałem trochę, ale po godzinie mnie zmęczył.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
bullet weź nie powtarzaj tego co wszyscy o tej drugiej części jeszcze innej opinii nie widziałem druga też dobra tylko musisz chcieć zrozumieć tragedię wojny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
bo to caly czas on pisze,ze druga lipna dla mnie calosc klasyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
fapował do sierżanta, to dlatego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC153: Rio - Aldo vs Edgar!

Następny temat

Trening siłowy

WHEY premium