SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

URA BURA JA ŻEM KRUL PODWURA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186206

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Zaczną jazdę o ile wcześniej - prócz ciężkiej pracy na treningach - dokonacie tak chwalebnej rzeczy jaką jest bezsprzecznie zagonienie znajomych do pudła ( musi być to czyn chwalebny w ocenie kolegi, skoro już kilka razy przeczytałem, że wszak nikomu krzywdy nie zrobiło ogumienie i wszystko co go spotyka złego jest karą za nic). Jak jeszcze naopowiadacie o występach reżyserowanych, że to realna walka, będzie to atut dodatkowy - wówczas macie gwarancję, że po porażce nie będą wam współczuć... All adresowane do tych biedaków, którzy mogą stać się ofiarami internetowego ostrzału, gdy się im noga podwinie i jak grom spadnie na nich kontuzja :) - by byli spokojni, że ich nie będą ludzie nienawiścią obdarzać o ile tylko przegraną zanotują :) Kolega ziomal to przyjaciel nas wszystkich, więc radzi by dobrze było, a ja tu takie rzeczy, eeee.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Oglądam teraz, właściwie słucham konferencję przed UFC. Jones strasznie arogancki k****, Vitor się za to świetnie zachowuje.

Benavidez dobry tekst rzucił. "Vitor jest wielką legendą, Jones jest jednym z najlepszych fighterów" Niby nic ale znaczące.

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2012-09-20 22:58:21

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Zaj**iste buty ma Belfort
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
W sumie Jones ma chyba te same

A nie, inne jednak. Mój kolega ma takie jak Vitor tylko odrobinkę inna kolorystyka, bo czarny, biuały i czerowny jeszcze

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2012-09-20 23:04:49

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Mialem prawie takie same,sa mega wygodne:DJonesa sa oczo j**ne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Pedalskie porpostu, dlaczego 152 press conference nie ma jonesa i belforta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
k***a jutro jade zpsiną na sterylizacje, ma anemie mocną ale jak się stanu zapalnego macicy pozbędzie to może z anemii wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Vitor opowiada o swoim odżywianiu - myślałem że powie "No, teraz jestem z Overeemem w teamie, to jemy całkiem sporo. Ali nam załatwia dobrą koninę to jest siła"

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC153: Rio - Aldo vs Edgar!

Następny temat

Trening siłowy

WHEY premium