SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

URA BURA JA ŻEM KRUL PODWURA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186682

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
No tak he he ale z z drugiej strony jak mi się przeterminuję kasa to w błoto poleci , żona i tak będzie chciała oglądnąć KSW , a z drugiej strony wspieranie czegoś tak idiotycznego i przytakiwanie na naciąganie też jest nie za bardzo OK .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema. k***a brak mocy brak siły ja p******e trzeba dilera odwiedzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
dla mnie PPV było by OK gdyby dzięki temu była dobra rozpiska a nie jakiś shit...Mameda z Shlemenko, Materle z Cyborgiem i jazda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
xper Hyper pomp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Brak mocy brak siły diler

nie lepiej lekarza a następnie aptekę

e tam rozpiska w kit mnie interesuję w tym wypadku KSW to taki rodzaj bardziej programu rozrywkowego , przyjemnie mi się ogląda , fajna oprawa wizualna i czasem trafi się raz na jakiś czas sensowna walka .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
jak czytam skad wy filmy sciagacie to mi sie slabo robi... Nie lepiej wejsc na jakis peb pe el albo darkwarez pe el i np kupic sobie premke za 1zl na 24 czy 48h na turbobit i sciagnac przez ten czas ile lacze da :P Albo nawet dla free userow sciagac za friko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jakby dali taką rozpiskę jak pisałem + np. pierwszy raz KSW w octagonie,2 walki więcej z łokciami to by mogło być nawet 200k wykupień ,albo soccer kicki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
To bardziej oczekiwanie że pies może być kotem , nie da się wszystkiego porównywać do UFC i tego oczekiwać czy PRIDE już nie istniejącego To 2 różne światy , legalizacja w Holandii obniżyła statystyki , u nas w kraju by zawyżyła , bo na ten moment byle g.ó.w.n.i.a. rz nie ma wejścia bramę przy najmniej w Lublinie ROZUMIESZ o czym mówię , nam by to odpowiadało jednak nie my UTRZYMUJEMY organizację KSW bo jesteśmy tylko GARSTKĄ osób .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obelx zayebista psina, chyba po tych przejściach czuje, że trafiła w dobre ręce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
OBELX Efka z polfy dobra?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC153: Rio - Aldo vs Edgar!

Następny temat

Trening siłowy

WHEY premium