SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENER+PODOPIECZNY REDUKCJA EDYSZYN LATO 2015 !!!!!!!!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169


Witam serdecznie

przygotowalismy dla was kolejna odslone w ktorej starzy wyjadacze dzialu Juior bedą pomagać mlodszym adeptom silowni.
tym razem pomoc w REDUKCJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ

każdy z uczestników konkursu (Juniorów) wygrywa !!!

wybranych zostanie kulku użytkowników które otrzymają swojego własnego mentora, który będzie nadzorował je pod kątem prawidłowego odżywiania , treningu , suplementacji (jeśli uznają takową za stosowną), będzie na bieżąco kontrolował postępy i w razie potrzeby modyfikował dietę, trening itd.

Użytkownicy wybrani (przez moderatorów działu Junior) otrzymują kompleksowe doradztwo za 0 zł
w zamian są zobowiązani do:
1. prowadzenia dziennika treningowego (w którym będą na bieżąco opisywać swoje treningi, odżywianie, zdjęcia przed i po, filmiki z treningów itd.)
2. współpracy z prowadzącym, stosowania się do jego rad , rzetelności i sumienności w treningach

ale to dopiero początek zabawy, jest konkurs muszą być i nagrody... raz w miesiącu moderatorzy wybiorą najlepszą parę (zawodnik i trener) która otrzymuje odzywki firmy Activlab o wartości 500 zł po 250 zł dla zawodnika i trenera

ocenie będzie podlegał całokształt, tak wiec: ( efekty jakie uzyska zawodnik pod okiem trenera, prowadzenie dziennika, czytelność, zdjęcia, filmiki, ciekawostki, merytoryke, dobór strategi, wprowadzone modyfikacje w zależności od potrzeb itd., itp. ) - WSZYSTKO !!!

na chwilę obecna skład trenerski wygląda następująco:
Marian, popuri, Czesiek, Ozzy
osoby te zostana sparowane z userami ktorym beda pomagac.

czas trwania konkursu w głównej mierze będzie zależał od was i tego jaka będzie oglądalność i jaki poziom będą prezentowały dzienniki

ZGLOSZENIA W TYM TEMACIE WG WZORU Z TEMAU:
https://www.sfd.pl/TRENER_+_PODPIECZNY__zgłoszenia_-t1014488.html?master=1#


wszelkie pytania dotyczące konkursu w tym temacie
https://www.sfd.pl/Pytania_do_konkursów_w_dziale-t1072239.html

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2015-04-28 21:59:47

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
A nuż w tym roku się uda

ANKIETA
Zdjęcie sylwetki (mile widziane): są
Wiek : 19
Waga : 75
Wzrost : 176
Staż treningowy: 2 lata +
Obwód pasa: 82
Obwód klaty: 104
Obwód uda: 60
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): bieganie zawsze i wszędzie, trening siłowy, crossfit, opcjonalnie rower i inne formy aktywności fizycznej zasugerowanej przez trenera
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: bdb
Preferowane formy aktywności fizycznej: biegi długodystansowe, HIIT, crossfit, trening siłowy, rower itp
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kreatyna+beta alanina, kompleks witamin, zma, magnez, bcaa i tego typu stuff
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: 2g białka na kg masy ciała, 1g tłuszczy na kg masy ciała, reszta węgli
Wrażliwość na stymulanty:
Możliwosci finansowe: różnie to bywa, staram się zaspokajać swoje potrzeby na tej płaszczyźnie
Cel/problem/opis: dopalenie fatu z zachowaniem aktualnej sprawności fizycznej lub nawet poprawienie jej.

Jestem zdeterminowany i zawsze dążę do wyznaczonego sobie celu. Projekt ten byłby dla mnie dodatkową motywacją do dopalenia resztek fatu przy jednoczesnym poprawieniu swoich możliwości sprawnościowych i wydolnościowych, a może nawet siłowych Mam nadzieję, że po tym projekcie moje ciało będzie gotowe na pierwszą suchą masę z prawdziwego zdarzenia i już nigdy nie zobaczę na swym ciele fatu




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
ANKIETA
Zdjęcie sylwetki (mile widziane):
Wiek : 16
Waga : 73,5kg
Wzrost : 178cm
Staż treningowy: 8 miesięcy, 5 miesięcy z ciężarem
Obwód pasa:79cm
Obwód klaty: 106cm
Obwód uda: 64cm
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): W-f 4xtydzień, siłownia 3/4xtydzień
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : nic
Stan zdrowia: doskonały
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, cardio
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kreatyna sfd
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: 175/550/100
Wrażliwość na stymulanty: nic
Możliwosci finansowe: średnie
+ krótki opis dlaczego akurat Ciebie mielibyśmy wybrać

Jestem młody, mam chęci i siły do pracy. Moja pierwsza masa przeszła bardzo pomyślnie, redukcja bardzo dobrze by mi zrobiła :)

Zmieniony przez - Wiktorze w dniu 2015-04-27 17:54:50




Zmieniony przez - Wiktorze w dniu 2015-04-27 17:55:30




Zmieniony przez - Wiktorze w dniu 2015-04-27 17:56:21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ANKIETA
Zdjęcie sylwetki (mile widziane):
Wiek : 18
Waga : 96.5
Wzrost : 185
Staż treningowy: 2 tyg
Obwód pasa : 102
Obwód klaty: 103
Obwód uda: 59
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): trening silowy 4x i HIIT 1x w tygodniu
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: bdb
Preferowane formy aktywności fizycznej: trening silowy
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : aktualnie BCAA, trec whey 300 wczesniej ZMA, gainer, białko
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: 2/2/1
Wrażliwość na stymulanty: brak
Możliwosci finansowe: duże
Cel/problem/opis: redukcja
+ Jest to moja pierwsza redukcja, chce zmienić moją wage z 96 (ważyłem 100) na 80-85kg(w przeciągu 3-5 miesięcy), świetnie by było z kimś współpracować na pewno dzięki temu załapał bym jeszcze więcej motywacji do działania. Zacząłem prowadzić dziennik mojej redukcji i mam ambicje dotrwać do końca w swoich założeniach.


...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 745 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10487
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 745 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10487
ANKIETA
Zdjęcie sylwetki (mile widziane):
Wiek :18 (rocznik 96)
Waga : 95
Wzrost :187
Staż treningowy: 26 miesięcy
Obwód pasa:86
Obwód klaty:116
Obwód uda:69
Biceps : 41
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często):zależy od czasu
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :brak
Stan zdrowia:bdb
Preferowane formy aktywności fizycznej:siłownia , basen , rower
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kreatyna , przedtreningówki , aminokwasy , zma , białko , carbo
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: B 3200kcal/B200G
Wrażliwość na stymulanty:brak
Możliwosci finansowe:
Cel/problem/opis:
+ krótki opis dlaczego akurat Ciebie mielibyśmy wybrać
Moim celem jest poprawa definicji mięśni z redukcją tkanki tłuszczowej. W tamtym roku brałem już udział https://www.sfd.pl/[DT]_adi_pods.str.29-t1016993-s29.html 
Aktualne zdjęcia









Udział w konkursie mogę zacząć po 20maja , gdy skończą mi się matury by mieć głowę spokojną

Zmieniony przez - adi5052 w dniu 2015-04-27 18:50:47
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 344
ANKIETA
Wiek : 21
Waga :72kg
Wzrost :176cm
Staż treningowy:4miesiące
Obwód pasa: 86
Obwód klaty:101
Obwód uda:60
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): siłownia, bieganie czasem piłka 3-5x tydzień (na razie wystarczało)
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia:dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia biegi aeroby piłka
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : BCAA sfd
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: ujemny bilans kaloryczny, 150/220/75
Wrażliwość na stymulanty:brak
Możliwosci finansowe:umiarkowane
Cel/problem/opis: Moim celem jest poprawienie odżywiana, a raczej przejście na zdrowy tryb życia poprawa kondycji i wytrzymałości fizycznej za czym idzie zredukowanie tkanki tłuszczowej oraz budowa masy mięśniowej w późniejszym czasie. PROBLEMEM jest brak wiedzy praktycznej. Dopiero zaczynam poznawać swoje ciało lecz to zbyt mało aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

+ krótki opis dlaczego akurat Ciebie mielibyśmy wybrać:

Dlaczego ja? Mam już za sobą jedną redukcje niestety nie udaną wręcz przeciwnie po paru miesiącach "zapuściłem się" jeszcze bardziej z czego jestem bardzo zawiedziony. Postanowiłem na dobre zmienić swoje nawyki żywieniowe i wziąć się za siebie na dobre. Wczoraj wieczorem pomyślałem że dziś rano pobiegam i.... i wygrałem z samym sobą poszedłem. Po kilku minutach biegu pomyślałem: " hubert spałeś 6h 45min wstałeś o 4.40 żeby pobiegać przecież 99,9% ludzi nigdy tego nie zrobi tym bardziej że o 6.15 jedziesz do pracy, bravoo!" uśmiech od ucha do ucha zanuciłem piosenkę i biegłem dalej. Dopiero wtedy uświadomiłem sobie, że to JA zapiszę się na współprace z trenerem że to mnie wybierzecie i to właśnie ja będę dążył do osiągnięcia celu. Takie dni jak ten dają mi mnóstwo wiary w siebie i napędzają mnie na dalszą ciężka pracę!.
Faktem jest że schudłem trochę i redukuje się już sporo czasu ale wiem że TO JEST MÓJ CZAS ten moment na który czekałem i wiem że jestem gotowy a drugiej takiej szansy już nie będzie. Przez cały dzień "marzyłem" jak by to było być pod opieką jakiegoś profesjonalisty i jestem pewien że z trenerem wcale nie będzie łatwiej wręcz przeciwnie będzie gorzej. Zapał i motywacje mam ogromną, ale wiem też że potrzebuję "mentora" który wskaże mi właściwą ścieżkę i przez nią poprowadzi! Wiem że jestem w 100% poświęcić się i że zdołam osiągnąć mój cel. I wiem że tylko WY możecie mi pomóc! DZIĘKUJE, za chwilę uwagi.
POZDRAWIAM Hubert!
Zdjęcie sylwetki (mile widziane):

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Zdjęcie sylwetki (mile widziane): niżej
Wiek: 26
Waga: 89
Wzrost: 184
Staż treningowy: 9 miesięcy
Obwód pasa: 94
Obwód klaty: 108
Obwód uda: 64
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): siłka
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby): brak
Stan zdrowia: okaz zdrowia
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłka+HIIT+cardio (rower, basen, bieganie)
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: jabłczan, beta alanina, ZMA, arginina (na razie 2x przed treningiem), Nox Pump Doriana (1x), "chyba" firestarter (1x - nie pamiętam co to było)
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: 2-2.5b/1-1,5t/węgle reszta (~200/~100/300-400)
Wrażliwość na stymulanty: rzadko na mnie coś działa. Po kawie mogę iść spać.
Możliwosci finansowe: są.
Cel/problem/opis: redukcja po masie
Dlaczego ja? Ponieważ redukcja przeprowadzona z głową, to coś co marzy mi się od tamtego lata. Od końca sierpnia do 04.01.2015 zjechałem z 98 do 82kg i zrobiłem pierwszą masówkę (udaną +7kg w 4miechy). Redukcja pod okiem trenera skupionego tylko na mojej osobie idealnie wpisałaby się w zamknięcie pierwszego (nie ostatniego) roku z siłownią. Może dzięki temu udałoby się osiągnąć odpowiedni wygląd "na plażę" i dobre podstawy pod kolejną masę. Liczę też na zdobycie nowej wiedzy w zakresie redukcji oraz lepsze poznanie swojego ciała. Obecnie prowadzę dziennik na stronie i jest on dość obszerny w fotki i relacje (opisy+filmiki) z treningów.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ANKIETA
Zdjęcie sylwetki (mile widziane): są
Wiek : 28
Waga : 91
Wzrost : 177
Staż treningowy:1,5 roku
Obwód pasa: 85
Obwód klaty: 115
Obwód uda: 65
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): siłownia 3-4 razy w tygodniu
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: bdb
Preferowane formy aktywności fizycznej: trening siłowy
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : WPC i WPI, kompleks witamin, bcaa
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: 2,5g białka na kg masy ciała, 1g tłuszczy na kg masy ciała, 2g węgli
Wrażliwość na stymulanty: Mała wrażliwość na kofeinę i przedtreningówki
Możliwosci finansowe: Pracuję więc nie ma problemu z finansowaniem diety i suplementacji zalecanej przez trenera
Cel/problem/opis: dopalenie fatu z zachowaniem jak największej masy mięśniowej

Chciałbym aby to była moja pierwsza redukcja zaplanowana i poprowadzona od początku do końca zgodnie z założeniami trenera (nie ukrywam że jeśli zostałbym wybrany to najbardziej pasował by mi Marian, który z tego co widziałem również trenuje w Szczecinie wiec była by możliwość konsultacji oraz oceny postępów bezpośrednio z trenerem)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Wiek : od wczoraj 18
Waga : 57
Wzrost : 163
Staż treningowy: trochę temat rzeka, po dłuższej przerwie od miesiąca ćwicze siłowo
Obwód pasa: 80
Obwód klaty: 90
Obwód uda: 56
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): bieganie (3-4x w tygodniu), rolki (tez ok. 3x w tygodniu), trening silowy (3x w tygodniu)
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: silownia (domowa, ale nie bardzo ograniczona), bieganie i rolki
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: 120/220/26
Wrażliwość na stymulanty:
Możliwosci finansowe: na nic nie brakuje
Cel/problem/opis:Marzy mi się w końcu porządna redukcja. Zeszłą jesień-zimę-wiosnę (7 miesiecy) spędziłam na siłowni, głównie spinningi na rowerze w indorze, treningi crossa i troche chaotyczne siłowe ale dzięki świetnym trenerom załapałam technikę poprawnego wykonywania ćwiczeń i zakochałam się w ćwiczeniach z ciężarami. Poza tym od podstawówki biegam przełajowo, zależy od ilości czasu, w tygodniu 3-5 treningów biegam po ok 10km, do tego czasem dochodzi jazda na rolkach. Dlaczego ja? Uważam, że fajnie byłoby pokazać, że jest tutaj też miejsce dla kobiet i z odpowiednią pomocą można stworzyć coś super. I praca z dziewczyną to też będzie wyzwanie dla trenera - niekoniecznie na strzelanie fochów (nie mam takich problemów, to samo z trzymaniem czystej miski i zachciankami na wszystko co niezdrowe) bo trening i dieta są trochę inne niż dla mężczyzn. Poza tym mam duży zapał i cierpliwość, jestem świadoma że na jogurtach, bez pełnowartościowego białka i porządnego treningu wiele nie osiągnę. Chcę, żeby była to redukcja sporej ilości bf przez zrobieniem masy i zbudowaniem fajnej sylwetki w przyszłości. Treningi, właściwa dieta - uwielbiam ten stan, satysfakcję i chcę, żeby była jeszcze większa i jej efekt pojawił się w postaci super sylwetki.










Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje pomocy by ułożyć

Następny temat

Gainer

WHEY premium