SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Misja Survival

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
369258, Jarot09 : dzięki .


Sasu:
Ty na pewno masz w tej łapie tylko 41? Na ostatniej focie wygląda chyba na 50 cm.

Łapy na pompie nigdy nie mierzyłem, ale z pewnością bliżej jej do 40-tu niż do 50-ciu centymetrów .


dark123: już w ciągu jednego roku można bardzo wiele zdziałać. Porównaj moje obecne foty z tymi z lutego 2006:
https://www.sfd.pl/Get_harder!-t283617.html

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2007-03-24 09:24:56

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
no mw rok można fch** zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Hard widziałem tamte foty i wiem że zrobiłeś duże postępy. Nie mam żadnych wątpliwości co do tego. Ja jak na razie mam mały staż ale wygrzebałem 2 fotki. Jedna z przed siłowni (samo ćwiczenie w domu - hantelki/pompeczki) i druga po trzech miesiącach na siłce no i jest poprawa. Koło 10/12 kg do góry i jakiś normalniejszy wygląd...ale jeszcze daleka droga przede mną...

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Cotygodniowe podsumowanie:

1. Waga - 80,2 kg. Przebiłem się z powrotem przez 80kg i taką właśnie wagę mam zamiar trzymać.

2. Muskulatura – utrzymuje się dobra jakość mięśni i coraz mocniej rozbudowują się kaptury. A to wszystko przy „ludzkim” jedzeniu .

3. Siła – udało się przełamać zaklętą barierę 15 serii thrustersów i poszły (z zapasem) 3 powtórzenia ze 110kg na płaskiej ławce. Do tego dodam, iż regeneracja jest ciągle na doskonałym poziomie, a kontuzja barku zaczyna przechodzić do przeszłości. Ogólnie same plusy.


Wiosenne promienie słońca dodają ostatnio wyjątkowego smaku wszelkim potrawom.




Biceps już raczej ostro przebił się przez 41cm...




Pośniadaniowa fota z marszu:

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
ŁADNIE.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
pamietam Twoje pierwsze fotki na forum ronica jest kolosalna oczywiscie na + respekt za to co osiagnele w tym czasie zycze dalszych sukcesow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
bardzo dobrze i smacznie (-> chodzi oczywisice o jedzenei )
oby tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Dobrze Ci idzie, nie powiem. Gdybym nie miał takich wybujałych ambicji co do poziomu tłuszczu/jakości mięśnia, to pewnie bym Ci zazdrościł i prosił o zostanie moim mistrzem, hrhr.

Widziałem fotki z siłowni i przyznam, że zrobiła na mnie wrażenia ta, pod którą pisałeś o zgubionych w pasie centymetrach. Proporcje nad wyraz dobre.
Patrząc na tamte i te powyżej, śmiało stwierdzam, że łapa to Twój największy atut. Przy takim wzroście ponad 41 cm wygląda już bardzo dobrze.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
WODYN:
ŁADNIE.

Dobry trening, to i dobre efekty .
Po 4 tygodniach tego treningu zmierzę obwody i wtedy będzie widać czarno na białym co idzie do przodu.


kojot15, banan14_88: dzięki .


saib__: W łapie planuję do 42cm dojechać. Postrasze tym osiągiem WODYNA i zmobilizuję go do jeszcze cięższych treningów . To jednak dopiero latem, gdy wrzucę jakąś kreatynę i zaatakuję proporcjonalne 82kg.

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2007-03-25 16:33:41

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
na ostatniej focie widać jakie masz duże boczki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie glupie pytanie

Następny temat

Mikro

WHEY premium