SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Misja Survival

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
C (środa):

1) izometryczne uginanie nogi - 2*30 sek
ZALICZONE.

2) naprzemienne uginanie ze sztangielkami - 10x19kg + 10x21kg
ZALICZONE.

3) przysiady ze sztangielkami - 39kg : 5p/5p.
ZALICZONE.

4) zarzuty ze sztangielkami (neutral) - 33kg * 5 powt co 2,5 minut * tyle serii ile się da
ZROBIŁEM 11 POPRAWNYCH SERII.

Komentarze:
Poprzednio zrobiłem tylko 5 poprawnych serii zarzutów z podnoszeniem ciężaru z ziemi i kolejnych 5 było "oszukiwanych". Teraz wyciągnąłem 11 poprawnych. Technikę mam jednak lepszą przy zarzutach ze sztangą, gdzie nauczyłem się ciągnąć ciężar w początkowej fazie przy samych nogach i czerpać moc z nóg. W przypadku hantli wiele jeszcze trzeba poprawić: czuję, że plecy nie są tak proste jak trzeba, a w górnej fazie czasem odchylam się do tyłu, by zarzucić ciężar na barki.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Na Twoim miejscu zastanowilbym sie nad rzucaniem koszykowki... Zrobisz jak uwazasz. Moze jakas mala przerwa? A potem wielkie powrot!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Pisali ze zrobiles dobry test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Pisali ze zrobiles dobry test
kłamali bo testy Harda są conajmniej bardzo dobre

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
oki, ale awans ciezarowypowinien byc.

aha... niewinna lampka wina prawdopodobnie zahamowala sekrecje hormoru wzrostu na kilka godzin, ... czemu nie mozesz wytrzymc do dnia wlnego od silki? juz lepiej bys te swoje cygaro za tysiac zlotych wyfajczyl... .

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-04-12 07:36:25

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Thiago2: gdybym się łatwo poddawał, to niewiele bym w życiu spraw doprowadził do celu.


ojdan, susik_89 : dzięki .


WODYN-SAN: nie zrobiłem ciężarowego awansu, bo miał być przy 10-ciu poprawnych seriach, a ostatnio takich zrobiłem tylko 5 (kolejne 5 było bez odkładania hantli)

Z tym winem jesteś pewien? Dodam, że lampka czerwonego wina zgodna z kanonami sztuki, to taka napełniona tylko w 1/3. Wypiłem, bo pobudza to u mnie trawienie (a po świętach apetyt mi siadł) i pasuje smakowo do posiłku.

Cygaro za 1000zł? Tanich "wynalazków" nie palę .
Tak naprawdę, to cygara są znacznie tańsze, niż powszechne wyobrażenie o nich, zwłaszcza, jeśli się wie, skąd warto kupować . I nie pali się ich bynajmniej do posiłku, tylko dla celebrowania danej chwili, co zresztą może trwać nawet godzinę (wolno się palą). Wina nie piję w celach "odurzających" i cygara się bynajmniej nie nadają jako jego zamiennik do posiłku (zabiłyby smak, zamiast podkreślać). Niemniej, skoro nie można nawet takiej ilości, to odstawię.


どうぞ よろしく

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
czytalem bardania gdzie testowano wplyw akl przy mimimalnych dawkach , takiech typowych jak wodka - kieliszek, wino- lampka itd

PS; szkoda...koniec z dowolna edycja postow, .. chyba...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Dziś zrobię trening D. Mam jeszcze obolałe prostowniki, bicepsy i ogólnie plecy, więc rzucanie się na thrustersy nie ma szans powodzenia. Od poniedziałku zacznę jechać już standardową kolejnością, poczynając od programu A.

W weekend pojawi się podsumowanie pierwszego miesiąca Survivalu i - z uwagi na nękające mnie w ostatnich dniach uciążliwe niewyspanie - zapowiada się na to, że tymczasowo będę musiał zestaw wspomóc pewnym dodatkowym suplem. O tym wszystkim jednak wkrótce i być może... gdzie indziej.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Nie być może, tylko na pewno, Panie Doradco.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
heh, a jednak test to test.. ja jestem w 1005 przekonany do ZMA, "leki z apteki" nigdy mi roznicy nie zrobily


no i oczywiscie sam proponowalbym tr D

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie glupie pytanie

Następny temat

Mikro

WHEY premium