SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Misja Survival

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
sita: jakiś zapas był. Strzelam, że 1-2 powtórzenia.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
wioslowanie nie idzie do krocza(chocjest blisko), gryf sie zatrzymuje na wewn stronie uda albo talerze doykaja klatki piersiowej/zeber.


no i dlon opiera sie o kolano a nie lokiec.. z lokciem w sumie mozna pokombinowac, ale stawiam na dlon

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Ok, następnym razem wykonam takie wiosłowanie.
WODYN: jakie obciążenie i ilość powtórzeń zastosować?


Wczoraj wybrałem się na kosza w ramach zrzucania poświątecznego balastu (oj, nie wypadało odmówić spróbowania wszystkiego u teściów ). Rzuciłem marne 10 punktów, wykonałem sporo przechwytów i zbiórek (parę razy zgarniając piłkę razem z innymi chętnymi do podczepienia się do niej) i zaliczyłem 2 obalenia nieszczęśników, którzy się ze mną zderzyli. Przestaję się juz jednak łudzić, że wrócę do dawnego poziomu. Skuteczność mam niezmiennie słabszą, a i prędkość nie jest tak imponująca, jak niegdyś i raczej już nie będzie. Zawsze byłem szczupły, a 80kg przy 174cm wzrostu juz do tej kategorii niekoniecznie pasuje i po prostu czuję tę masę. Siłowo rozbijam bez problemu osobników o paręnaście kilo cięższych i skaczę wyżej, ale na tym koniec zalet. Powoli przestaje mnie bawić granie w kosza. Może zacznę chodzić na jogę, zawsze mnie to interesowało.




Zmieniony przez - Hardened w dniu 2007-04-11 12:08:12

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
hmm.. czyli niezalezne od dnia rzucasz iles tam punkow?

a w totolotka zawsze trafisz minimum - powiedzmy - 2 liczby?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35782
Joga dobra rzecz, po paru tygodniach w miarę regularnych treningów pozbyłem się sztywności w stawach i poprawiłem rozciągnięcie. Z tym, że ja ćwiczyłem sam w domu korzystając z płyt i książek. Co do kosza to faktycznie przy Twoim wzroście duża masa to spora przeszkoda, brak centymetrów trzeba bowiem równoważyć szybkością i zwinnością. Co innego gdybyś miał powiedzmy 20 cm więcej, wtedy mógłbyś przy sporej masie niszczyć wszystkich pod koszami niczym Shaquille O'Neal.

Zmieniony przez - Sasu w dniu 2007-04-11 19:10:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Hard... mozemy cos obgadac jesli chodzi o te zwinnosc...



Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-04-11 19:49:49

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Sasu: ja też w swoim czasie trochę w domu ćwiczyłem, ale niestety jogi nie należy robić w te same dni co siłownię, i od razu 3 dni w tygodniu mi odpadały. Generalnie interesuje mnie kultura Wschodu i choćby takie wczesnoporanne ćwiczenia tai-chi powtarzane każdego dnia. To umożliwia bliższy kontakt z naturą, kontrolę ciała i energii, jaka w nim płynie. W Polsce, żyjąc w ciągłym biegu, nie zwracamy uwagi na to, jak mały procent zdolności naszego umysłu wykorzystujemy. Ja unikam tego wyścigu szczurów, ale też przecież żyję znacznie szybciej, niż bym chciał...


WODYN: ok, spróbuję namierzyć Ciebie przy okazji na Skype, to obgadamy szczegóły. Co do kosza, to pozostaje mi chyba skupić się bardziej na czarnej robocie. Wzrostu brakuje, ale przykładowo przy zbiórkach łatwo przychodzi mi wypracowywanie pozycji i zastawianie się.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisali o Tobie w sdw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
jutro trening?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
BULMASTIF: a co napisali? Nie czytuję sdw.


WODYN: nie, właśnie wróciłem z zestawu C. Prysznicnąłem się i wrzucę jeszcze dziś relację. Zaraz wsunę mroczny przedmiot pożądania "dietetyków", czyli ziemniaki na parze z białą kiełbasą, zapijając to lampką czerwonego wina. Eeech, ta moja dieta pełna wyrzeczeń .

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2007-04-11 20:27:02

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie glupie pytanie

Następny temat

Mikro

WHEY premium