SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Misja Survival

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
D (trening lightowy / poniedziałek):

1) Podrzut olimpijski (clean&jerk) 3x45kg 3x50kg 3x55kg 3x60 kg - obciążenia to 70%, 80%, 90%, 100% thrustersów
ZALICZONE

2) Podrzut siłowy (power clean&jerk) 3x60kg 3x65kg 3x70kg - obciążenia to 100 %, 110%, 120% thrustersów
ZALICZONE, choć lightowo nie było .

3) Wyciskanie sztangielek na skośnej ławce w chwycie neutralnym 5x21kg 5x23kg 5x27kg 5x29kg 5x29kg - obciążenia to 70%, 80%, 90%, 100%, 100% thrustersów
ZALICZONE

4) Wiosłowanie oburącz 5x50kg 5x60kg 5x70kg 5x75kg
ZALICZONE

5) Przysiad ze sztangą z tyłu 8x60kg 8x65kg 8x70kg - obciążenia to ok. 100%, 110% 120% thrustersów
ZALICZONE

6) Modlitewnik 5x25kg 5x30kg 5x35kg - obciążenia to 40%, 50%, 60% thrustersów
ZALICZONE (megaluz)

7) Tricepsy na linkach 3x8x7szt.
ZALICZONE

8) Trzymanie stojąc hantli na czas (siła chwytu) - 1 seria, maksymalny czas x hantle 33kg w obu dłoniach
UTRZYMANE PRZEZ 95 sekund.

Komentarze:
Trening przesadnie ligtowy nie był, głównie za sprawą podrzutu siłowego. Wiem, że strongmani windują w górę tą metodą po 160kg, a IboK ostatnio machnął 6x111kg (jeśli się nie mylę), ale nigdy wcześniej tego nie robiłem, więc ostatnia seria 3x70kg była odczuwalna. Nożyce próbowałem wykonać tylko raz, ale miałem problem ze stabilnością i bólem w pachwinie (zaraz o tym więcej), więc skupiłem się na prostszym wybijaniu ciężaru z nóg bez nożyc. Do poprawienia w technice jest jeszcze wchodzenie pod sztangę przy pierwszej fazie zarzutu na barki, ale jestem tego świadomy i to skoryguję.

Przy wiosłowaniu wziąłem w ostatniej serii 75kg, bo przecież trening miał być lekki i w sumie salę treningową opuściłem w bardzo dobrej kondycji. Cieszy mnie, iż przy żadnych ćwiczeniach nie używam już pasa jako asekuracji i jedyne co nieco martwi, to ból w lewej pachwinie. Dokuczał już przed przerwą regeneracyjną oraz w ubiegłym tygodniu przy zarzutach ze sztangielkami, ale lekceważyłem to. On natomiast jakoś nie chce zniknąć. Hmm... Bark czułem, ale obeszło się bez bólu i był to kolejny pozytyw. Dodam, iż było tłoczno i chyba cudem udało mi się wszystkie ćwiczenia zrobić zgodnie z rozpiską i na planowanych ciężarach. Ogólnie trening na plus, a ja myślę sobie, że fajnie byłoby zarzucać siłowo stówkę. Może kiedyś...

Jeszcze przed wejściem na siłownię przydarzyła się zabawna sytuacja, bo jeden gość w szatni pozował przy lustrze i odwrócił się do mnie i kumpla, prężąc dumnie klatę z pytaniem: I co, dobrze jest?

Zbudowany był nieźle, ale pytanie było nieco lamerskie, więc podrapałem się tylko po głowie i odrzekłem z zatroskaniem: Cienko. Jakiegoś mielonego powinieneś walnąć...
A mój kumpel to podłapał i potwierdził...

Gość miał nietęgą minę .

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Komentarze:
Trening przesadnie ligtowy nie był, głównie za sprawą podrzutu siłowego. Wiem, że strongmani windują w górę tą metodą po 160kg, a IboK ostatnio machnął 6x111kg (jeśli się nie mylę)

MOZE JEDNAK SIE MYLISZ, BO TO RACZEJ CIENKO...

, ale nigdy wcześniej tego nie robiłem, więc ostatnia seria 3x70kg była odczuwalna.

SPOKOJNIE...

Nożyce próbowałem wykonać tylko raz, ale miałem problem ze stabilnością i bólem w pachwinie (zaraz o tym więcej), więc skupiłem się na prostszym wybijaniu ciężaru z nóg bez nożyc.

NOZYCE MIALY BYC W OLIMPIJSKIM... CHOC 70 KG TO TAK MALY CIEZAR ZE TEZ MOZNA SIE NA NIM UCZYC PODNOSZENIA OLIMPIJSKA TECHNIKA.

Do poprawienia w technice jest jeszcze wchodzenie pod sztangę przy pierwszej fazie zarzutu na barki, ale jestem tego świadomy i to skoryguję.

WLASNIE, SUGRYJE PRZYJRZEC SIE USTAWIENIOM STOP KILKU ZAWODNIKOW, PRZYCHODZI MI NA MYSL MARCIN DOłEGA... ALBO KTORYS Z JEGO BRACI, HEHEHEEH


Przy wiosłowaniu wziąłem w ostatniej serii 75kg, bo przecież trening miał być lekki i w sumie salę treningową opuściłem w bardzo dobrej kondycji.


UOKIEJ

Cieszy mnie, iż przy żadnych ćwiczeniach nie używam już pasa jako asekuracji i jedyne co nieco martwi, to ból w lewej pachwinie. Dokuczał już przed przerwą regeneracyjną oraz w ubiegłym tygodniu przy zarzutach ze sztangielkami, ale lekceważyłem to.

NOOO, PAS BY NIE ZABEZPIECZYL PRZED TYM....

On natomiast jakoś nie chce zniknąć. Hmm... Bark czułem, ale obeszło się bez bólu i był to kolejny pozytyw.


CZUCIE MIESNI, CZUCIE STAWOWO, TO MOGL BYC "DOBRY BOL"


Dodam, iż było tłoczno i chyba cudem udało mi się wszystkie ćwiczenia zrobić zgodnie z rozpiską i na planowanych ciężarach. Ogólnie trening na plus, a ja myślę sobie, że fajnie byłoby zarzucać siłowo stówkę. Może kiedyś...

JAK BEDZIESZ MIAL W THRUSTERSACH PO 45 NA REKE TO 120% * 90KG = 108KG.

NIE UKRYWAM ZE TE 45-TKI TO MOJ CEL JAKI DLA CIEBIE ... TRZYMAM W TAJEMNICY, HEHEHE

JUZ MOZESZ ZACZAC SIE BAC I SYMULOWAC BOLE BARKOW I GRZBIETU...



Jeszcze przed wejściem na siłownię przydarzyła się zabawna sytuacja, bo jeden gość w szatni pozował przy lustrze i odwrócił się do mnie i kumpla, prężąc dumnie klatę z pytaniem: I co, dobrze jest?

A TRZEBA BYLO ZAPYTAC ILE KLASNIEC ZROBI Z WYBICIA Z JEDNEJ POMPKI, HEHEHEE

JA ROBIE DO SZESCIU... MOZE WKROTCE ZNOW PSPRAWDZAM SIE I 7 POJDZIE.


Zbudowany był nieźle, ale pytanie było nieco lamerskie, więc podrapałem się tylko po głowie i odrzekłem z zatroskaniem: Cienko. Jakiegoś mielonego powinieneś walnąć...
A mój kumpel to podłapał i potwierdził...

Gość miał nietęgą minę .

UPEWNIJ SIE CZYSIE NIE POWIESIL...

TYLE GAINEROW NA TAKIE KOMENTARZE...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Hardened bedziesz wrzucal jakies filmiki z treningow? Szczegolnie dwa pierwsze cwiczenia mnie ciekawia.

Wodyn
" TYLE GAINEROW NA TAKIE KOMENTARZE... "
Umarlem


Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Thiago: cwiczysz jeszcze ?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
WODYN:
(IboK ostatnio machnął 6x111kg (jeśli się nie mylę - Hardened)
MOZE JEDNAK SIE MYLISZ, BO TO RACZEJ CIENKO...


IboK machnął 6x111kg, ale belką, co jest trudniejsze od gimnastyki ze sztangą.


WLASNIE, SUGRYJE PRZYJRZEC SIE USTAWIENIOM STOP KILKU ZAWODNIKOW, PRZYCHODZI MI NA MYSL MARCIN DOłEGA... ALBO KTORYS Z JEGO BRACI, HEHEHEEH

Hah, ja jestem bardziej z klanu niedołęgów .


JAK BEDZIESZ MIAL W THRUSTERSACH PO 45 NA REKE TO 120% * 90KG = 108KG.
NIE UKRYWAM ZE TE 45-TKI TO MOJ CEL JAKI DLA CIEBIE ... TRZYMAM W TAJEMNICY, HEHEHE
JUZ MOZESZ ZACZAC SIE BAC I SYMULOWAC BOLE BARKOW I GRZBIETU...


Tylko 45kg? Coś nie wierzysz we mnie szelmo!

Yyyy, zaraz, zaraz, CZTERDZIEŚCIPIĘĆKILO NA KAŻDĄ RĘKĘ W THRUSTERSACH?! Ojojoj, nagle wszystko mnie zaczęło boleć: bark, oko, włosy na łydce – to chyba nagły atak paraliżu połączony z reumatyzmem .

WODYN, jak ja będę brał te 45kg, to nikt mi w siłowni nie będzie ręki podawał...
...bo wszyscy będą błyskawicznie sp....lać na mój widok .

Jak wycisnę kiedyś 140kg i zrobię choćby jedną serię thrustersów z 45-kami, to będę Ciebie tytułował doktorem nauk siłowych . Póki co, jutro robię podejście do minimum 15 serii thrustersów z 29kg.


Thiago2:
Hardened bedziesz wrzucal jakies filmiki z treningow? Szczegolnie dwa pierwsze cwiczenia mnie ciekawia.

W topiku są juz linki do filmików obrazujących poprawną technikę tych ćwiczeń. Ja swoich filmików robić nie planuję. Raz robiłem sesję zdjęciową z ćwiczeń i tamten trening był przez to praktycznie stracony, a ja już żadnego nie ma zamiaru zmarnować. Jak będę cos kaleczył, to Knife - który ma to wszystko obcykane - mnie poprawi .


EDIT

WODYN:
TYLE GAINEROW NA TAKIE KOMENTARZE...

Kurna, skąd wiedziałeś, że to o "Gainermana" chodzi? Gość autentycznie mi raz tłumaczył, że on jedzie wyłącznie na gainerach, a od kreatyny kruszeją kości. Nie podejmowałem z nim dyskusji, tylko zaklasyfikowałem go do "galerii ludzi niekoniecznie pozytywnie zakręconych"


Zmieniony przez - Hardened w dniu 2007-03-20 13:35:10

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Bola jeszcze wolsy na lydce?

Sensei klanu Nie - Dołęgów.... buheheeh

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Nic nie boli, zakwasów zero. Dziś mam zamiar pokonać wreszcie barierę 15 serii z thrustersowymi 29-kami .


Thiago2:
Umarlem

Chyba "Thiago Der Zweite" autentycznie zszedł...


PS. Taki sensei, jaki jego klan padawanów .


Zmieniony przez - Hardened w dniu 2007-03-21 13:56:11

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
WLASNIE, SUGRYJE PRZYJRZEC SIE USTAWIENIOM STOP KILKU ZAWODNIKOW, PRZYCHODZI MI NA MYSL MARCIN DOłEGA... ALBO KTORYS Z JEGO BRACI, HEHEHEEH
np. JA

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Zyje... odpowiedzialem Wodyn'owi na priv. bo nie chcialem Ci zasmiecac tematu.
www.***********/2zp8ye

Co do filmikow to po prostu chcialem zobaczyc jak sie meczysz ;) Lubie ogladac filmiki treningowe. Ale rozumiem, nagrywanie filmikow zajmuje naprawde sporo czasu nie mowiac juz o wgrywaniu ich na jakis serwer.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Dlatego potrzebny jest kamerzysta

Zmieniony przez - dark123 w dniu 2007-03-21 14:43:44

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie glupie pytanie

Następny temat

Mikro

WHEY premium