SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Misja Survival

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
WODYN: ok.

Dwaj mało uważni czytelnicy:
-Na jak długi okres czasu przewidujesz prowadzenie tego testu?
-Wlasnie, ile czasu bedzie trwal ten test??

Przecież jest napisane w pierwszym poście .

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Teraz dochodzi warunek wykonania 15 serii po 5 powt zanim zwiekszysz ciezar w thrusterach

45kg * 15serii * 5 powt... Knife nie wybaczy

Raport z poniedzialku jakis konkret daj..



Trzymanie na boki ciezar jak do thrusterow ... moga byc 2 serie jak czujesz ze "weszlo"
Wspomnij o ograniczonych w przedziale 70-100 powt porannych aerobach.

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-03-13 19:36:40

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Zonk 3 miechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
A (poniedziałek)

1) odwodzenie na boki - 3*30sek*31kg - ZALICZONE

2) podciąganie na drążku podchwytem (na rozstaw ramion) do czoła z obciążeniem 7,5kg - 5x/10x/maxxx... czyli 20 razy.

na zmianę z

3) rozgrzewką do thrusters - 17kg * 8/8 - ZALICZONE

4) thrusters - 29kg*5powt co 2,5 minuty tyle serii ile wlezie - 12 serii.

Komentarze:
Pomimo tygodniowej przerwy w ćwiczeniach zdołałem poprawić ilość powtórzeń w thrustersach o 1 sztukę. Dałbym radę jeszcze bardziej wyśrubować wynik, ale przy 9-tej serii źle poprowadziłem rękę, nieco wyłamała mi się z ciężarem do tyłu i ostro rozbolała. Zważywszy, ze to właśnie jej kontuzja spowodowała moją 3-miesięczną przerwę ponad rok temu, wolałem nie ryzykować. Na siłowni spotkałem Knife’a, który zdołował mnie nieco stwierdzeniem, że thrustersy to on robił w ubiegłym tygodniu z hantlami po 37kg, a tak w ogóle to jest w stanie robić nawet z 40-kami i to z takim impetem, że przy wyrzucie rąk w górę hantle wbijają się w sufit nad jego głową , powodując obfite obsypywanie się tynku (to jest też główna przyczyna bladości skóry Knife’a.. Niestety, nie spytałem go ile serii byłby w stanie zrobić metodą taką, jak ja to robię, ale podejrzewam, ze odpowiedziałby, iż jakąś setkę... albo dwie. Cóż, ten człowiek-sprężyna tak ma.

Na „+”:
+ Nie bolał mnie tym razem bark .

Na „-„:
- poprawiłem technikę wstawania z siadu i wyrzucania w górę hantli, ale zostaje jeszcze do poprawienia pozycja wyjściowa dłoni z hantlami przy przysiadzie, bo jakoś mało stabilnie je trzymam.


Wtorkowy raport z zakwasów:
- konkretne zakwasy w kapturach
- lekkie zakwasy w udach

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Zonk, 3 miechy mimimum, czas nieokreslony.. moze byc i kilkakrotnie dluzej liczac z przerwami regeneracyjnymi...

"Hard Zonk" jaka jest roznica miedzy poprawieniem sie o 1 powt a poprawe i 1 serie?

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-03-13 19:39:39

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
izometryczne uginanie nogi ... moze byc 30 sek.

nie macie po (podczas) czyms takim skurczy ?

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Hard

Na "+":
+ Nie bolał mnie tym razem bark .

LICZE NA CORAZ WIECEJ TAKICH KOMMENTOW

Na "-":
- poprawiłem technikę wstawania z siadu i wyrzucania w górę hantli, ale zostaje jeszcze do poprawienia pozycja wyjściowa dłoni z hantlami przy przysiadzie, bo jakoś mało stabilnie je trzymam.

-TRZYMAJ CHWYTEM NEUTRALNYM
-CZESC WAGI SZTANGIELKI POWINNA SPOCZYWAC NA KAPTURACH (JAK SZTANGA NA OBOJCZYKACH W SIADZIE PRZEDNIM), CZYLI NIE WYSUWAJ ICH DO PRZODU ZA BARDZO


Wtorkowy raport z zakwasów:
- konkretne zakwasy w kapturach
SA 3 CZESCI KAPTUROW... KTORE SA NAJMOCNIEJ PORUSZONE?


- lekkie zakwasy w udach

SZCZESCIARZ, HEHE


FU; to izometryczne nie jest na pelnym skurczeniu miesnia, tylko noga na noge plus butelka pod achillesa, kat ok 90 stopni

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-03-13 19:48:18

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
WODYN: Jakby Ci żona nad uchem nawijała, podczas gdy piszesz posta, to też byś takiego "Light-Zonka" zrobił. Inteligentni się domyślą o co chodzi .

Dorzucam również informację, o której przypomniał mi czujny niczym skowronek Mr. W. (jak bym żarł tyle warzyw, to też bym był taki spostrzegawczy, ale już zatrułem organizm 1 piwem ).

Otóż każdego poranka dobudzał się będę przy pomocy znanego już z poprzedniego testu zestawu ćwiczeń (proszę nie sugerowac się datami po lewej stronie):




Tym razem zacząłem - już w sobotę - od zestawu 70-35-70 (dzień 12) i po dojechaniu do 100-50-100 (dzień 18) będę go powtarzał co rana z maniackim uporem i ze średnio partiotycznym śpiewem na ustach .

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2007-03-13 19:49:00

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
WODYN:
LICZE NA CORAZ WIECEJ TAKICH KOMMENTOW

DZIĘKUJU! .


-TRZYMAJ CHWYTEM NEUTRALNYM
-CZESC WAGI SZTANGIELKI POWINNA SPOCZYWAC NA KAPTURACH (JAK SZTANGA NA OBOJCZYKACH W SIADZIE PRZEDNIM), CZYLI NIE WYSUWAJ ICH DO PRZODU ZA BARDZO


OK. Skoro piszesz, że na kapturach, to skoryguję to. Trzymałem chyba za szeroko (bardziej na barkach).


SA 3 CZESCI KAPTUROW... KTORE SA NAJMOCNIEJ PORUSZONE?

Nie znam anatomii swoich kapturów, heh. Najmocniej dają znać o sobie te ich części przy szyi. No wiesz, te kobrowate...


FU:
izometryczne uginanie nogi ... moze byc 30 sek.
nie macie po (podczas) czyms takim skurczy ?


Nie mamy towarzyszu FU.

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2007-03-13 19:56:50

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Witam. Super, że postanowiłeś nadal relacjonować swoje poczynania. Dobrze się czyta Twoje posty! Będę częstym gościem. Życzę powodzenia.

Co do uginania...
Ja trzymałem dużo dłużej, niż 30 sek.
Bez problemu. Spróbuj, FU.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie glupie pytanie

Następny temat

Mikro

WHEY premium