SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Misja Survival

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Nadrobiłem zaległości, co do treningu o zgadzam sie w 100%tqcxh z tobą, że pomysły WODYNOWE na rening są bardzo dobre. Zabijają monotonie jaką wprowadza split czy co kolwiek innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
WODYN: w odniesieniu do odwodzeń: chcąc zrobić progresję, mam trzaskać w odwodzeniu przykładowo 30sek x 29kg, 30sek x 31kg, 30sek x 33kg???


Dziś w moim programie ćwiczeń będą m.in.:
- na klatę: 3 pełne powtórzenia ze sztangą 110kg na płaskiej ławce oraz seria połowicznych powtórzeń ze sztanga 130kg .
- na najszerszy: "sympatyczne" seryjki wiosłowania po 10 (systemem 4-3-2-1) powtórzeń hantlą 45kg na każdą rękę.

Trzymajcie kciuki bym to przetrwał!

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2007-03-23 13:06:30

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Powodzenia zycze, na pewno dasz rade. Aczkolwiek podejrzewam, ze do wycisniecia 130kg musisz zaliczyc 117kg x3. Wiec jeszcze dluga droga. Czekam na wypis z treningu.

Ech, dzis probowalem robic power clean & jerk ale kiepsko mi to wychodzilo. Filmiki masz w moim temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Takie filmiki to i u mnie są mile widziane . Mogę swoją koślawą jeszcze w tym ćwiczeniu technikę porównać . Widzę, że zacząłeś z bardzo łagodnego pułapu (3x34kg), bo mi WODYN przykazał na pierwszym treningu z tym ćwiczeniem progresję aż do 3x70kg i zadanie wykonałem.

Nie ma co ukrywać, ćwiczenie do łatwych technicznie nie należy i dolna faza jest zdecydowanie trudniejsza. Jak obejrzałem filmik instruktażowy i porównałem ze swoją ubiegłotygodniowa techniką, to się tylko "filozoficznie" pacnąłem w głowę. Na pocieszenie pozostaje świadomość, że mam ogromne techniczne rezerwy. Ty przynajmniej robiłeś wyrzut z nożycami, mi nawet to nie wychodziło...

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2007-03-23 14:23:19

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Heeh, bo to Wodyn... Ja chcialem dzis sie troche pobawic. Nie rzucalem sie na wielkie ciezary bo po co? I tak czuje, ze mnie lekko plecy pobolewaja a co dopiero, jakbym zaczal z wiekszym ciezarem. Na mniejszych ciezarach fajnie robi sie nozyce i w dodatku duzo to pomaga. Ale przy wiekszym? Pewnie tez niedalbym rady. Musze obmyslic jakis misterny plan, ktory bedzie sie opieral na cwiczeniu power clean & jerk raz w tygodniu.

Ja wlasnie na dole mam olbrzymie problemy. Nie wiem jak dokladnie wybic sztange w gore. Gorna faza jest latwiejsza...

http://www.youtube.com/profile?user=thiagosfd 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
poszedłem na trening dzisiaj
miałem zrobić jedną serie thrustersów na początku treningu
ale przypomniałem sobie o tym w połowie treningu
i zrobiłem po zakończeniu treningu
ćwiczenie jak dla mnie mocno wyczerpujące
zrobiłem tylko 8 powtórzeń
drugi kolega zrobił 5 albo 6 a trzeci się nie podjął zadania
niestety nie mam filmiku bo nie ma się czym chwalić

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Susik: sadzac po wynikach silowych to cienko... opiepr*ales sie czy trening Cie tak wykonczyl?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30432
w odpowiedzi na thrustersowe wyzwanie: wykonałem 18 powtórzeń z czego ostatnie 3 chyba tylko siłą woli, jednak poprawnie technicznie. Po tej "seryjce" musiałem porządnie odsapnąć przed właściwymi seriami przysiadów

there's nothing but the rain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
WODYN: trening raczej mocny był jak zawsze zresztą
barki by jeszcze miały siłe porobić
ale nogi siadły (w środe był pierwszy trening po przerwie
i zakwasy jeszcze trzymają, poza tym wczoraj miałem zawody w halówkę
i po południu aeroby)
postaram się za tydzień jeszcze raz zrobić i polepszyć ten wynik

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Napiszcie o Waszych odczuciach podczas tego ćwiczenia. Czy coś było problemem technicznym, jak nisko schodziliście przy przysiadach, itp.

Ja niedługo wrzucę relację z treningu + niespodziankę .

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie glupie pytanie

Następny temat

Mikro

WHEY premium