SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Misja Survival

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Widze ze gdzie Thiago Der Zweite tam i spam sie ciagnie

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
E tam spam Wodyn ty mówisz konkrety a my trochę dokładamy parę pierdół i wychodzi z tego całkiem niezły bigos...bez tego byłaby sama "czysta" a tak jest nalewka a'la whisky czyli w sam raz coś dla Bonda

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
A (środa):

1) odwodzenie na boki - 3*30sek*33kg
ZALICZONE (2kg więcej niż poprzednio)

2) podciąganie na drążku podchwytem (na rozstaw ramion) do czoła z obciążeniem 10kg - 5x/10x/maxxx... czyli 20 razy.
na zmianę z
3) rozgrzewką do thrusters - 17kg * 8/8
ZALICZONE (w podciąganiu o 2,5kg więcej niż ostatnio, przy identycznej ilości powtórzeń )

4) thrusters - 29kg*5powt co 2,5 minuty tyle serii ile wlezie
ZALICZONE 15 CHOLERNYCH SERII. NARESZCIE! Bite 35 minut trwał ten zestawik.


Komentarze:
Tym razem ćwiczyło mi się wyjątkowo trudno, bo byłem na siłowni ze swoim padawanem, którego uczyłem nowego planu ćwiczeń, a to skutecznie wybija z rytmu i jest dość czasochłonne. Szczęśliwie, udało się cały plan zrealizować, a padawan nowe ćwiczenia nieźle przyswoił. Ostatnie serie w thrustersach już tradycyjnie niewiele miały wspólnego z dynamiką i hantle szły bez problemów w górę, głównie dzięki sile barków, która do wyciśnięcia takich hantli jeszcze wystarcza. Wykonywanie tego ćwiczenia bez pasa powoduje, iż dolna część placów wykonuje sporą pracę przy stabilizacji sylwetki i zauważyłem ostatnio, że mam coraz grubsze płaty skośnych mięśni brzucha (nie bez „winy” są tu też wiosłowania hantlą). Dla wtajemniczonych jest to być może widok solidny, natomiast laikowi wyglądać to będzie na rosnące boczki. Mam nadzieję, że do lata uda się te skosy jeszcze mocniej odsłonić z tłuszczu, by nie było wątpliwości, iż to mięśnie. Pas w każdym razie dzięki tym mięśniom na odwodzie bynajmniej nie traci...

Pytanie do WODYNA:
- Czy w przyszłym tygodniu w obwodzeniu na boki dalej zwiększać ciężar, czy wydłużać serie?

Raport z zakwasów:
- Jeszcze żadne nie zdążyły się pokazać.


PS. Jeżeli zdołam zorganizować jakiegoś operatora, to wrzucę jakieś fotki, albo krótki filmik z treningu. Komóra trzaska doskonałe foty (z jakością filmików jest gorzej), a i tak mam ją przy sobie, bo robi za stoper. Proszę mnie jednak nie cisnąć z terminem. Jak się uda, to się uda...

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2007-03-22 08:51:29

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35782
A co to Hard, z Bonda przeistaczasz się w mistrza Jedi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43251
Tym razem ćwiczyło mi się wyjątkowo trudno, bo byłem na siłowni ze swoim padawanem, którego uczyłem nowego planu ćwiczeń, a to skutecznie wybija z rytmu i jest dość czasochłonne. Szczęśliwie, udało się cały plan zrealizować, a padawan nowe ćwiczenia nieźle przyswoił.

Co to takiego jest padawan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Sasu:
A co to Hard, z Bonda przeistaczasz się w mistrza Jedi?

Ok, trzymając się bondowskiej terminologi, rzeczywiście powinienem stwierdzić, że szkoliłem rekruta .


dziczek1:
Co to takiego jest padawan?

Bardziej "kto" . Jest to uczeń konkretnego Rycerza Jedi lub Mistrza Jedi. W przypadku środowych zajęć można mówić o uczniu Rycerza Jedi, bo Mistrzem to jest raczej WODYN, który - tak na marginesie - ponoć wyglądem przypomina Mistrza Yodę .

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2007-03-22 13:19:08

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
No nie za to to Wodyn Ci odetnie głowę swoim świetlnym mieczem...

P.S. Hard nakręć Knife-a żeby zrobił jakieś filmiki z twojego treningu...bo tak to nawet nie można się przypierdzielić do niczego

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Powiem tak: zorganizuję i wrzucę tutaj film ze swoich thrustersów, jeśli znajdą się przynajmniej 3 osoby, które podejmą się próby wykonania 1 następującej serii thrustersów (poprawna technika jest zobrazowana w linku we wcześniejszej części testu): maksymalna ilość powtórzeń z hantlami 20kg w każdej dłoni, i opiszą swoje wrażania z wykonywania tego ćwiczenia.
Jak się okaże, że ktoś machnie na luzie z 25 ruchów w takiej serii, to będę wiedział, że jestem cieniakiem i nabiorę jeszcze bardziej wściekłej motywacji do dalszej poprawy osiągów w tym niespecjalnie lubianym ćwiczeniu. Tak więc: kto podejmie się próby?

PS. Knife i WODYN zgłaszać się nie mogą .

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2007-03-22 13:55:14

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30432
ok, jutro mam trening nóg
zatem podejmuję rękawicę

there's nothing but the rain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Ok, potrzebujemy więc jeszcze 2 ochotników .

Na wszelki wypadek przypominam technikę wykonywania THRUSTERSÓW:


MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie glupie pytanie

Następny temat

Mikro

WHEY premium