SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Misja Survival

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Jasne jasne, ja to się cieszę że mi "sprzęt" dalej działa
Niestety ale tam gdzie ja grałem to odchodził hardcore i często zawodnicy jeździli później na szpital hehehe
Kiedyś mi palucha złamali petardą z 2 metrów...d****e

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
nie porownoj tego do kopa pieta od dolu prosto w torbe z sila ktora podnosi cale cialo...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
No nie..... ale też boli

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
da sie zyc,
da sie bic

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Spamerzy .

Wróciłem właśnie z treningu i... pojawił się u mnie pewien problem z plecami. Teraz musze zrobić szamę i ruszam oglądać mecz, więc relację treningową i plecowe zagadnienie opiszę, gdy bedzie jakaś wolna chwila.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
D (trening lightowy / środa):

1) Podrzut olimpijski (clean&jerk) 3x45kg 3x50kg 3x55kg 3x60 kg - obciążenia to 70%, 80%, 90%, 100% thrustersów
ZALICZONE.

2) Podrzut siłowy (power clean&jerk) 3x60kg 3x65kg 3x70kg - obciążenia to 100 %, 110%, 120% thrustersów
ZALICZONE.

3) Wyciskanie sztangielek na skośnej ławce w chwycie neutralnym 5x21kg 5x23kg 5x27kg 5x29kg 5x29kg - obciążenia to 70%, 80%, 90%, 100%, 100% thrustersów
ZALICZONE

4) Wiosłowanie oburącz 5x50kg 5x60kg 5x70kg 5x77kg
ZALICZONE (w ostatniej serii dorzuciłem 2 kg)

5) Przysiad ze sztangą z tyłu 8x60kg 8x65kg 8x70kg - obciążenia to 100%, 110% 120% thrustersów
ZALICZONE

6) Modlitewnik 5x25kg 5x30kg 5x35kg - obciążenia to 40%, 50%, 60% thrustersów
ZALICZONE (megaluz)

7) Tricepsy na linkach 3x8x7szt
ZALICZONE

8) Trzymanie stojąc hantli na czas (siła chwytu) - 1 seria, maksymalny czas x hantle 35kg w obu dłoniach
HANTLE CIĘŻSZE O 2 KG UTRZYMANE PONOWNIE PRZEZ 95 sekund.

Komentarze:
Technika podrzutu olimpijskiego nadal odstaje od wzorcowej, natomiast bardzo poprawiłem technikę przy zarzucie siłowym. Co prawda dalej nie robię wykroku, ale w dolnej fazie nie ciągnę już ciężaru plecami, lecz wykorzystuję siłę nóg przy dynamicznym wstawaniu, a następnie ciągnę ciężar do góry blisko ciała... i momentalnie trafia on na miejsce, czyli na barki. Dalsza część treningu przebiegła tak samo jak w ubiegły tygodniu, z małymi korektami na plus. Wyrobiłem się w ciągu 50 minut.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Natomiast problem z plecami objawił się tym, że wychodząc spod prysznica spostrzegłem, że jakoś ciężko mi jest zbliżyć łokcie do tułowia. Przeszkadzała mi w tym jakaś nieustępliwa masa mięśniowa pod pachami i próby wyprostowania się i ułożenia rąk wzdłuż tułowia kończyły się niezmiennie pozycją przerośniętego koksa (zgięte ręce i łokcie daleko od tułowia) lub bułgarskiego sztangisty (ręce ponownie zgięte, ale trzymana dla odmiany z przodu). „Ludzkiej” pozycji przyjąć nie mogłem...


Poprosiłem żonę o wykonanie 2 zdjęć poglądowych, obrazujących istotę problemu. Ta, oglądając je ze mną na kompie, jęknęła cicho: tylko nie rozbudowuj już proszę tych pleców, bo nic do ubrania nie uda się kupić.










WODYN: co Ty ze mnie cholera robisz tym treningiem, przecież ja niedługo będę musiał bokiem do domu wchodzić, a koszule mi będę pękać na plecach (już są ciasne)

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
E tam jest dobrze a ma być jeszcze lepiej !!! Tak szczerze to zazdroszczę plerów grrr !!!

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 48740
wy***ane plecy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
malpiszon jestes, kolejny genetyczny eksperyment doktora W. podsumowany jako "hardly great success"



buheheehe
uuauauaauaua

buhahhha



Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-03-29 18:48:54

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie glupie pytanie

Następny temat

Mikro

WHEY premium