SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Misja Survival

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Thiago to w dalszym ciągu niespełniony talent... Cały czas go wstrzymuje ta matura, egzaminy na studia i ta "czarodziejka"...
No ale wiadomo życie jest pełne wyrzeczeń/wyborów i trudnych sytuacji.
Moim zdaniem prędzej czy później (jeśli dokona takiego a nie innego wyboru) wróci do żelastwa bo czuje się w tym bardzo dobrze...

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
dark123
mysle, ze jest jeszcze zapas, aczkolwiek jak na debiut... A matura, no coz kazdy to musi przejsc. Wszystko zalezy od nastawienia. Za sport nie wyzyje. Za prawo owszem...

WODYN
Trzeba bedzie sie nauczyc. Ale dzisiaj naprawde dziwnie czulem nogi i to pewnie przez to.

Hardened
Zaraz zaczne analizowac Twoj trening, moze cos wykorzystam u siebie.
Co do schodzenia to te glupie nogi dzis jakies zmeczone byly.

Dobra, koniec balaganu. Jezeli mamy kontynuowac dyskusje na moj temat to zapraszam do mojego tematu w dziale "trening".

Hardened wybacz za zasmiecanie.

No i mam nadzieje, ze znajda sie nastepni smialkowie. Chce zobaczyc Ciebie w akcji!

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
hmm równe 20kg nie założe na hantel
mogę zrobić albo 19,5kg albo 22kg
ale spróbuje zrobić 22

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
To nie jest żadne zaśmiecanie. Wszystko dotyczy treningu.

Moja obecna rozpiska ćwiczeń bardzo mi przypadła do gustu. Zerwałem z monotonią różnych kombinacji tych samych ćwiczeń i - co najciekawsze - z treningu na trening siła idzie do przodu. Nigdy o nią szczególnie nie dbałem, ale to bardzo przyjemne uczucie.


susik_89: weź 19,5kg.

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2007-03-22 22:13:54

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Więc może i ja spróbuje,

ale to dopiero w sobotę,

spróbujemy 15-tkami na początek

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Sila to cos co najbardziej sobie cenie. Naprawde przyjemnie jest podnosic duze ciezary(jak dla mnie... bo zaraz Wodyn przyjdzie i powie, ze tyle co ja wyciskan to on na bica bierze )

Mi zawsze podobal sie dwuboj olimpijski. Jakos nigdy nie moglem sie zabrac do treningow tej dyscypliny. Sam nie wiem czemu. Na pewno trzeba uwazac na kregoslup.

U Ciebie widze wlasnie te cwiczonka, ktore tak mi sie podobaja a jeszcze nigdy tak naprawde ich nie robilem

1) Podrzut olimpijski (clean&jerk) 3x45kg 3x50kg 3x55kg 3x60 kg - obciążenia to 70%, 80%, 90%, 100% thrustersów

2) Podrzut siłowy (power clean&jerk) 3x60kg 3x65kg 3x70kg - obciążenia to 100 %, 110%, 120% thrustersów

Ide dalej analizowac...

Susik wez 19,5kg!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
dobra zrobie 19,5kg
ale jakbym zrobił 22 to bym miał
wymówke że ciężar za duży
jutro na pewno dam filmik

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
Bardzo ladnie thiago
mi sie rowniez cwiczenie podoba ale narazie jest w sferze marzen - dopoki nie naprawie kolana, a mam zamiar to zrobic za kilkanascie tygodni dopiero
musialbym robic bardzo powoli albo hmm sam nie wiem - ale probowac nie bede
zrobilem dzis przysaidy sumo - pieerwsze od ho ho ho ; ciezarami jak dziewczyna, ale i tak czulem 'pompe' ud, oraz niestety pod koniec bolace kolano (zobazcycie za ok.1h w moim temacie o ile zagladacie)
fajnie jest poczytac takie dyskusje to mi sie podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
BANAN; BEDZIE DOBRZE, ale szybkie thrustery nie zyebia kolan, prowadzenie kolan i ustawienie stop maja tu najwiecej do rzeczy.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
Poki co i tak tego nie mam w planie, moze w przyszlosci.
Bedzie wypiska u mnie z 10-tek po polnocy.
Juz koniec OT
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie glupie pytanie

Następny temat

Mikro

WHEY premium